SBĚRATEL | Důležitá zpráva pro obchodníky s filatelií: Už jen deset volných stánků zbývá na Expu, které bude provázet Světovou výstavu poštovních známek PRAGA 2018!
OCEŇOVÁNÍ SBÍREK PRÁVNICKÉ RADY JAK ZAČÍT SBÍRAT

Důležitá zpráva pro obchodníky s filatelií: Už jen deset volných stánků zbývá na Expu, které bude provázet Světovou výstavu poštovních známek PRAGA 2018!

Jediná letošní výstava v Evropě pod záštitou FIP se uskuteční v Praze od 15. do 18. srpna 2018. V premiéře na ní budou vystaveny filatelistické unikáty - Modrý Mauritius a tzv. Bombay Cover se dvěma červenými Mauritii, takže organizátoři očekávají masivní účast návštěvníků z celého světa. Stánek na Expu, který světovou výstavu provází, si můžete jednoduše objednat on – line zde.

praga48 logoJediná letošní výstava v Evropě pod záštitou FIP se uskuteční v Praze od 15. do 18. srpna 2018. V premiéře na ní budou vystaveny filatelistické unikáty – Modrý Mauritius a tzv. Bombay Cover se dvěma červenými Mauritii, takže organizátoři očekávají masivní účast návštěvníků z celého světa. Stánek na Expu, který světovou výstavu provází, si můžete jednoduše objednat on – line zde.