SBĚRATEL | Hit letošního léta mezi pivními suvenýry? Rozhodně známky od Bernarda!
OCEŇOVÁNÍ SBÍREK PRÁVNICKÉ RADY JAK ZAČÍT SBÍRAT

Hit letošního léta mezi pivními suvenýry? Rozhodně známky od Bernarda!

Rodinný pivovar Bernard nedávno vydal limitovanou edici vlastních poštovních známek, které se mohou chlubit opravdu stylovým designem. „Motivy Pivo jako šperk využíváme již několik let. Tento motiv jsme zvolili z toho důvodu, že se jedná o nadčasový vizuál.“ řekl portálu sberatel.info Zdeněk Mikulášek, PR manager pivovaru Bernard.

postovni_znamky_Pivo_jako_sperk_nahled

A nadčasový vizuál to opravdu je. Pivo je věčné, stejně jako diamant. Spojení tzv. nejlepšího přítele ženy s tzv. nejlepším přítelem muže rozhodně věstí úspěch. Příběh tedy možná dostane další pokračování. Jak Zděněk Mikulášek dále poznamenal: „S vlastními známkami jsme teprve začali. Do budoucna nevylučujeme to, že bychom na známky zpracovali nějaké další motivy, uvidíme, jaký bude zájem o tyto. Jdeme dlouhodobě vlastní cestou a poštovní známky se nám zdály jako dobrý nápad rozšíření reklamního sortimentu.“

Podle naší redakce se jedná o povedený marketingový tah, který zaujme nejen skalní příznivce piva Bernard, ale i širší veřejnost. Na zmiňovaných známkách se totiž spojuje krása lidského těla s krásou českého piva.

Známky budou k zakoupení na všech značkových prodejnách Bernard, jejichž seznam najdou zájemci na webových stránkách pivovaru, nebo na e-shopu, kde vyjde 25 kusů známek na 725 Kč. Raději si ale se zakoupením pospěšte. Známky prozatím vyšly pouze v limitovaném nákladu 600 sad.

Česká pošta umožňuje firmám i jednotlivcům použití poštovních známek s vlastním motivem jako originální ceniny, kterou lze uhradit poštovné, už několik let.  Více o nabídce vlastních známek najdete zde.

Pokud Vás sbírání věcí kolem piva opravdu zajímá, navštivte ve dnech 8. a 9. září na výstavišti PVA Expo Praha mezinárodní veletrh Sběratel. Klub sběratelů kuriozit chystá ve své expozici velký přehled sběratelství všeho, co se týká piva, což je oblast, která se díky boomu minipivovarů v posledních letech, těší čím dál většímu zájmu veřejnosti.  Vedle pivních tácků, sklenic, reklam a dalšího pivně – sběratelského materiálu zde budete moci pivo také degustačně ochutnat.

Anna Š. Foto : Rodinný pivovar BERNARD a.s.