SBĚRATEL | Hotel Olympik
OCEŇOVÁNÍ SBÍREK PRÁVNICKÉ RADY JAK ZAČÍT SBÍRAT

Hotel Olympik

Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, pokojovým trezorem, minibarem, telefonem, internetem (70,- Kč / 24h), toaletou a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, klimatizací. Parkování je možné za 200,- Kč / den.

  • Hotel OLYMPIK ****

    Sokolovská 138, Praha 8, 186 76
    Rezervace je závazná. Pro její zrušení nebo úpravy nás prosím kontaktujte na e-mailu jirasek.petr@sberatel.info nebo telefonicky 603 976 986. Platba za ubytování proběhne v hotelu.

Spojení

Pokud budete cestovat do hotelu Olympik z letiště Václava Havla, bude vám cesta s taxi trvat cca 25 minut a zaplatíte přibližně 500 Kč. Doporučujeme využít našeho vyzkoušeného partnera taxi Modrý anděl (737 222 333, www.modryandel.cz), nebo aplikace Uber a Liftago (česká obdoba Uberu).

V těsné blízkosti hotelu se nachází stanice metra Invalidovna. Metrem do centra Prahy se pak dostanete během deseti minut. Do hotelu Clarion, kde jsou umístěny soutěžní exponáty Praga 2018, se dostanete také metrem, pojede dvě zastávky do stanice Vysočanská. Cesta trvá přibližně 8 minut, hotel Clarion se nachází hned u výstupu z metra jako součást nákupního centra Fénix.

Na cestu do centra i do hotelu Clarion vám stačí zakoupit jízdenku na 30 min. v ceně 24 Kč (kupuje se v automatu přímo ve stanici metra nebo jakékoli trafice).

Spojení automobilem

Cesta do hotelu Clarion trvá cca 8 minut a měří přibližně 3,5 km, jede se prakticky rovně po ulici Sokolovská.

Taxi

Za cestu mezi oběma hotely zaplatíte cca 140 Kč. Doporučujeme využít našeho vyzkoušeného partnera taxi Modrý anděl (737 222 333, www.modryandel.cz), nebo aplikace Uber a Liftago.

Více informací o cestách po místech, kde se koná Praga 2018 najdete zde.