SBĚRATEL | Kolik bude stát vstupné na „Mauritia“?
OCEŇOVÁNÍ SBÍREK PRÁVNICKÉ RADY JAK ZAČÍT SBÍRAT

Kolik bude stát vstupné na „Mauritia“?

Organizátoři Světové výstavy poštovních známek PRAGA 2018 zveřejnili program výstavy a ceník vstupného. Možnost vidět od 15. do 18. srpna na vlastní modrého Mauritia a další filatelistické poklady v hotelu Clarion bude stát 300 Kč v předprodeji a 400 Kč na místě. Vstup na veletrh v hotelu Olympik, který světovou výstavou provází, je zdarma.

mauritius

Jak na webových stránkách uvádí organizační výbor výstavy, vstupné na výstavu v hotelu Clarion, kde budou umístěny soutěžní filatelistické exponáty, modrý a červený Mauritius a tzv. „Bombajský dopis“, do Poštovního muzea a Muzea Mucha (nesoutěžní exponáty) činí 300 Kč při zakoupení vstupenky on –line v předprodeji v síti Ticketportal .  Druhou možností je osobní nákup vstupenky na jednom z více než 800 prodejních místech Ticketportalu v celé České republice, jejichž seznam najdete na www.ticketportal.cz/SellingPlaces/.

Přímo na místě konání výstavy v hotelu Clarion bude stát vstupenka 400 Kč, permanentní vstupenka na celou dobu výstavy pak 1000 Kč.

Více informací o placených vstupenkách a podrobný návod k nákupu najdete zde – https://www.praga2018.cz/nakup_vstupenek/

Volný vstup na výstavu mají řádní členové Svazu českých filatelistů, a to po předložení členského průkazu SČF s vylepenou členskou známkou na rok 2018 a dále pracovníci České pošty po předložení platného služebního průkazu.

Vstup na veletrh, kde se se představí prodejci filatelie a poštovní správy z celého světa, v hotelu Olympik Congress je po celé čtyři výstavní dny (15. – 18. 8.) zdarma. Každý návštěvník navíc obdrží bezplatně katalog, jehož součástí bude také tzv. „filatelistický pas“.

Na stránkách výstavy už najdete také doprovodný program, pro více informací se podívejte sem –

https://www.praga2018.cz/program-vystavy/.

JJ, foto: Praga 2018