SBĚRATEL | Aukce nabídne unikátní sběratelskou příležitost
OCEŇOVÁNÍ SBÍREK PRÁVNICKÉ RADY JAK ZAČÍT SBÍRAT

Aukce nabídne unikátní sběratelskou příležitost

Získejte originální dres s podpisem Jaromíra Jágra a jeho spoluhráčů a další sportovní memorabilie v charitativní aukci pro pětiletého Petra Kašpara, který byl vážně zraněn při tragické autonehodě. Konto Bariéry aukci pořádá od 1. do 8. září a draží se opravdové sběratelské rarity! Originální dres s podpisem Jaromíra Jágra a jeho spoluhráčů, tretry Diany Rosolové, cyklistický dres a čepice Jiřího Ježka, dresy fotbalistů Milana Škody a Josefa Hušbauera.

jágr konto bariéry

Přímý link na dražbu – https://aukro.cz/uzivatel/kontobariery/nabidky

Mezi dalšími draženými předměty je také zápasový retro dres Poldi Kladno 96 podepsaný všemi hráči a trenéry Rytíři Kladno a dres podepsaný kladenskými volejbalisty. Aukce končí 8. září ve 12:00 hod., symbolický šek s výtěžkem bude předán přímo Péťovi na veletrhu Sběratel v sobotu 9. září ve 13:30 hod.

Výtěž z aukce pomůže pětiletému Péťovi Kašparovi. Život se mu i jeho rodině obrátil vzhůru nohama během jedné vteřiny v roce 2015. Tehdy při návratu z dovolené došlo k tragické autonehodě. Co přesně se stalo, nikdo neví. Péťa i jeho maminka spali. Oba byli ve vážném stavu dopraveni do Motola a Vojenské nemocnice, tatínka se bohužel doktorům zachránit nepodařilo. Následovalo dramatické období, kdy Péťa prodělal sérii operací, během autonehody si poranil míchu v oblasti krčních páteře. Dnes už je z nemocnice doma, s maminkou intenzivně rehabilituje a snaží se rozcvičit ruce.