SBĚRATEL | Nakupujte jako první! Pořiďte si vstupenku pro obchodníky
OCEŇOVÁNÍ SBÍREK PRÁVNICKÉ RADY JAK ZAČÍT SBÍRAT

Nakupujte jako první! Pořiďte si vstupenku pro obchodníky

I letos nabízí veletrh Sběratel možnost navštívit veletrh Sběratel už ve čtvrtek odpoledne, tedy den před oficiálním zahájením veletrhu. Vstupenka v ceně 500 Kč umožní svému držiteli také dřívější vstup v pátek, tedy první den veletrhu a to už v 9:00 hod. (pro veřejnost je otevřeno od 10:00 hod.). Platí pak také jako vstupenka pro zbývající dny veletrhu.

DEALERS TICKET

Vstupenku pro obchodníky je možné koupit ve čtvrtek na registraci veletrhu, která je  umístěna ve foyer výstaviště. Ve čtvrtek se také na výstavišti neplatí parkovné. Vstup je ve čtvrtek možný od 16:00 do 19:00 hod., v pátek pak už od 9:00 hod.. Při nákupu není nutné nijak dokládat, že je návštěvník obchodníkem.

Vstupenka negarantuje, že všichni vystavovatelé na veletrhu budou mít své zboží už připravené na prodej, nebo jej budou chtít prodávat dříve, než oficiálně začíná veletrh (to se týká např. nového 0 euro suvenýru „Karlův most“ nebo sběratelských bankovek „Zlatá sbírka Václava Zapadlíka“ a „World Bank of Wildlife Libuše a Jaromíra Knotkových“, jejichž prodej bude pro všechny zahájen v pátek v 10:00 hod.).

http://www.sberatel.info/veletrh-sberatel/odpoledne-pro-obchodniky/