SBĚRATEL | Oslovte návštěvníky Světové výstavy poštovních známek PRAGA 2018 inzerátem v katalogu, který dostane zdarma každý návštěvník expa!
OCEŇOVÁNÍ SBÍREK PRÁVNICKÉ RADY JAK ZAČÍT SBÍRAT

Oslovte návštěvníky Světové výstavy poštovních známek PRAGA 2018 inzerátem v katalogu, který dostane zdarma každý návštěvník expa!

Katalog bude obsahovat seznam vystavovatelů na PRAGA 2018 EXPO a tematické články, jež se váží ke Světové výstavě poštovních známek PRAGA 2018. Katalog bude dvoujazyčný v českém a anglickém jazyce. Pokud budete potřebovat pomoci s překladem vašeho inzerátu do českého jazyka, rádi Vám s ním zdarma pomůžeme! Více zde…

logo expo

Oslovte návštěvníky Světové výstavy poštovních známek PRAGA 2018 inzerátem v katalogu, který dostane zdarma každý návštěvník expa! 

Katalog bude obsahovat seznam vystavovatelů na PRAGA 2018 EXPO a tematické články, jež se váží ke Světové výstavě poštovních známek PRAGA 2018. Katalog bude dvoujazyčný v českém a anglickém jazyce. Pokud budete potřebovat pomoci s překladem vašeho inzerátu do českého jazyka, rádi Vám s ním zdarma pomůžeme! Více zde…