SBĚRATEL | Poštovní známky s kupony na přítisky jsou nově dostupnější
OCEŇOVÁNÍ SBÍREK PRÁVNICKÉ RADY JAK ZAČÍT SBÍRAT

Poštovní známky s kupony na přítisky jsou nově dostupnější

Přítisky na kupony poštovních známek si nyní můžete objednat v centru Prahy a to přímo ve dvoraně Hlavní pošty v Jindřišské ulici 14. U této příležitosti nabízí Česká pošta také do 31. srpna zajímavý suvenýr - každý objednaný tiskový list „Z“ - Poštovnictví v dobové fresce, který tvoří motivy z freskové výzdoby právě dvorany Hlavní pošty, bude opatřen navíc a zdarma logy Známkové tvorby v levém horním a pravém spodním kuponu.

znamkova_tvorba_lepší rozlišení

Na poštovní známky s kuponem  lze „dotisknout“ logo firmy, portrét, fotografii kamaráda, potomků nebo třeba rodinného automobilu, tedy libovolný snímek, kresbu nebo text.

Známky s přítiskem se prodávají pouze v podobě tiskových listů, které obsahují klasické známky v páru s kupony vyhrazenými pro potisk Vaším motivem. Proto si není možné vybrat kteroukoliv českou známku, ale jen známky vydané pro tuto službu – na motivy, jež lze použít, se můžete podívat tady.

Na okraji tiskového listu je ještě možnost doplnit text či doplňkový obrazový motiv. Na dopis nebo pohlednici je nutné vylepit kupon spolu se známkou. Samostatný kupon je neplatný.

Kompletní ceník poštovních známek s kuponem najdete zde. A ještě připomínáme, že stánek České pošty s přítisky na kupony poštovních známek najdete samozřejmě i na letošním veletrhu Sběratel.

JJ, foto: Česká pošta