SBĚRATEL | Přijďte se podívat na první ročník Retro Garáže, třeba vyhrajete „pincka“!
OCEŇOVÁNÍ SBÍREK PRÁVNICKÉ RADY JAK ZAČÍT SBÍRAT

Přijďte se podívat na první ročník Retro Garáže, třeba vyhrajete „pincka“!

Fandové auto a moto veteránů by si neměli nechat ujít novou prodejní výstavu Retro Garáž, která proběhne v sobotu 25. listopadu od 7:00 do 13:00 hod. na výstavišti v Lysé nad Labem. Vedle řady rarit připravili organizátoři i netradiční tombolu s lákavou hlavní cenou – Jawou 21 Pionýr.

profil

Na prvním ročníku Retro Garáže bude k vidění více než 100 moto veteránů, převážně značek Jawa a ČZ, několik desítek youngtimerů a oldtimerů (namátkou závodní speciál Škoda Dakos, Alfa Romeo 75 2.0TS S 1988, Alfa Romeo Giulietta 1300, Triumph Spitfire, Audi 100 C), své služby zde budou prezentovat renovační dílny (Motokenny.cz, Idetic, Mototechnik, Motoservis Ondra, Motodíly Korda a další), čalouníci, lakovny, linkaři a další firmy, které se točí kolem renovace veteránů.

P1080694_wm

Retro Garáž je výstava prodejní, vedle hotových strojů tak bude možné od drobných prodejců nakoupit staré i nové náhradní díly všeho druhu. Na akci se budou prezentovat také veteránské kluby, velkým lákadlem budou určitě nové motocykly Jawa a Indian.

IndianKaždá vstupenka na akci je slosovatelná a lze na ní v tombole vyhrát poukazy jednotlivých renovačních dílen např. na repasi helmy „kokosky“, na linkování motocyklu, na chromování dílů anebo hlavní cenu –  známou Jawu 21 Pionýr.

Více na: http://www.retro-garaz.cz/

JJ, foto: Retro Garáž