SBĚRATEL | Staňte se členema Klanu sběratelů

Sběratel.info

Největší sběratelský veletrh ve střední
a východní Evropě

11.- 12. září 2020 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 17
Pro obchodníky již ve čtvrtek (10.9.) od 16 do 19 h a v pátek (11.9.) od 9 h

Archiv veletržních novinek

17.9.2019

klan logo finalZaregistrujte se do Klanu sběratelů a už vám nikdy neunikne žádná sběratelská novinka. Každý týden vám zašleme výběr těch nejzajímavějších článků z portálu sberatel.info a získáte zdarma vstup na jarní a podzimní veletrh Sběratel. A jako členové Klanu budete mít nárok na odběr sběratelských bankovek veletrhu Sběratel „Zlatá sbírka Václava Zapadlíka“ a „World Bank of Wildlife Libuše a Jaromíra Knotkových“ ze speciální série určené pouze pro členy Klanu sběratelů. Registrovat se můžete jednoduše tady.

17.9.2019

OOSNNLegendární fotbalista Vladimír Šmicer, olympijská vítězka Gabriela Koukalová, kosmonaut Vladimír Remek a dalších téměř 10 000 návštěvníků zamířilo na letošní podzimní veletrh Sběratel. Přes 220 vystavovatelů z několika desítek zemí, z nichž zhruba 15 % bylo v Praze vůbec poprvé, jim nabízelo mince, bankovky, poštovní známky, pohlednice a další sběratelský materiál. A došlo i na rekordy – kniha mapující 30 let historie platebních karet na našem území byla přímo na veletrhu zapsána do české knihy rekordů. Všichni sběratelé se tak už nyní mohou těšit na jarní veletrh Sběratel, který proběhne v Praze od 27. do 28. března 2020. www.sberatel.info/veletrh-jaro/

17.9.2019

velky-mineralSrdečně zveme všechny sběratele a fandy krásných kamenů na podzimní veletrh Geosvět, který proběhne od 22. do 23. února 2020 v hotelu Olympik Congress v Praze. Minerály, drahé kameny, zkameněliny a drobné šperky na něm nabídne návštěvníkům několik desítek vystavovatelů z České republiky i ze zahraničí. A nebude chybět ani oblíbená služba oceňování a posuzování drahých kamenů od soudního znalce Karla Maříka. Více na www.geosvet-expo.cz

3.9.2019

dealers day_nové logo v ajPřes deset poštovních správ z celého světa, mincovny a více než 200 dealerů poštovních známek, mincí, bankovek, pohlednic, minerálů a dalších sběratelských předmětů zamíří už tento týden od pátku 6. do soboty 7. září do Prahy. Obchodníci si mohou koupit speciální „vstupenku pro obchodníky“, která je opravňuje navštívit veletrh už ve čtvrtek 5. 9. odpoledne a pak kdykoliv během akce. Kompletní seznam vystavovatelů najdete zde a doprovodný program tady. A co lze zažít v Praze zajímavého v době konání veletrhu Sběratel? Tipy kam za jídlem, pitím, nakupováním a památkami najdete tady.

29.8.2019

vinyl nakrmteSbíráte vinylové desky?! Pak navštivte v sobotu 7.9. specializovaný veletrh Vinyl & Stereo Expo, který provází i letošní veletrh Sběratel. Akce se účastní prodejci z České republiky i ze zahraničí, například z Německa, Rakouska nebo Francie, kteří do Prahy stejně jako v minulých letech přivezou špičkový sběratelský materiál, raritní desky nebo signovaná alba. Součástí akce je také speciální sekce věnovaná jen metalové hudbě – Rock & Metal Market. Vstup na obě akce je po registraci na www.vinylexpo.cz zdarma.

29.8.2019

100 korun Electra.cdrPremiéra sběratelské bankovky a poštovní známky s nově restaurovaným letadlem Lockheed Electra 10 A, které ve 30. letech minulého století používal obuvnický magnát Jan Antonín Baťa nebo maketa rekordní stotřicetikilogramové zlaté mince (druhé největší na světě), kterou pro Českou národní banku vyrobila Česká mincovna, jsou jen malou ukázkou bohatého doprovodného programu, jež bude po oba dva dny provázet letošní veletrh Sběratel.  Kompletní doprovodný program najdete zde.

29.8.2019

AA_0-euro-souvenir-praha-2-a-hrProdej bankovky začne v pátek 6. 9. v 10:00 hod., a protože organizátoři veletrhu čekají velký zájem sběratelů, vyhradili na celý pátek pro prodej suvenýru zvláštní halu 6. Na samotném veletrhu pak najdete celou řadu prodejců, kteří nabízí kompletní sortiment „0 eurových suvenýrů“. Předchozí česká „0 eurosuvenýrová bankovka“ vydaná k 80. narozeninám zpěváka Karla Gotta vyvolala v České republice doslova šílenství a prodávala se těsně po vydání i za 800 EUR! Více o prodeji najdete zde.

27.6.2019

Do you want to visit the fair free of charge and get a special collector´s present as a bonusRegistrujte se na našem webu a potvrzení, které vám přijde do mailu, pak vyměňte na pokladně za regulérní vstupenku. Navíc dostanete neprodejný sběratelský kalendářík na rok 2020 s novou poštovní známkou, která vyobrazuje letadlo Lockheed Electra 10 A, jež ve 30. letech minulého století používal obuvnický magnát Jan Antonín Baťa.

27.6.2019

Be the first to buy!Kupte si s předstihem nebo přímo na místě „vstupenku pro obchodníky“ v ceně 500 Kč a můžete veletrh navštívit už den předem ve čtvrtek 5. září od 16:00 do 19:00 hod. a v pátek už od 9:00 hod. (Pro veřejnost se otevírá až od 10:00 hod.). Vstupenku si můžete objednat zde.

27.6.2019

The Sberatel fair will grow by more than 10 percent this year!Praha láká nejen návštěvníky veletrhu, ale také nové vystavovatele, mezi kterým jsou letos například firmy J. A. Sieger, Tahitská pošta, Alandská, Faerské ostrovy nebo Pošta San Marina. Celkově opět čekáme přes 200 vystavovatelů z několika desítek zemí světa. Sběratel tak znovu potvrzuje svoji pozici největší akce pro sběratele poštovních známek, mincí, medailí, bankovek, pohlednic, minerálů a dalšího sběratelského materiálu ve střední a východní Evropě.