SBĚRATEL | Novinky z veletrhu

Sběratel.info

Největší sběratelský veletrh ve střední
a východní Evropě

8.- 9. září 2017 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA, otevírací doba: 10 - 18 hod

Archiv veletržních novinek

8.3.2017

Srdečně zveme všechny sběratele na náš stánek na veletrhu poštovních známek v Essenu a to od 11. do 13. května. Jaké pivo budeme tentokrát zdarma degustačně čepovat není tajemstvím, bude to opět výborný za studena chmelený ležák Bakalář! Rádi vám samozřejmě také zodpovíme veškeré dotazy týkající se veletrhu Sběratel nebo Investor Prague Show.

8.3.2017

Chcete se zúčastnit Investor Prague Show? Rezervujte si plochu ve výstavním sále včas, počet vystavovatelů je vzhledem k omezené kapacitě hotelového sálu bohužel omezen. Investor Prague Show je zaměřena na B2B setkání a movité klienty, kteří chtějí uložit část svých peněz do alternativních inevstic. Zahrnuje prodejní výstavu, mezinárodní numismatickou aukci a konferenci na téma investic do sběratelství. Investor Prague Show proběhne ve čtvrtek 7. září v pražském hotelu International, Sběratel v pátek 8. a sobotu 9. září tradičně na výstavišti PVA Expo Praha.

8.3.2017

Kdo nás navštíví v Essenu,  může se zúčastnit soutěže o dvě noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu International v Praze v termínu od 7. do 9. září 2017. Hotel International, postavený ve stylu socialistického realismu tzv. „sorely“,  je dnes jednou z nejvyhledávanějších architektonických atrakcí v Praze. Abyste vyhráli, stačí na našem stánku zodpovědět jednoduchou otázku, která se týká českého piva.

8.3.2017

Vystavovatelé už se hlásí a není jich málo, proto neváhejte a rezervujte si svoji plochu včas!

8.3.2017

investor-210x90Chcete se zúčastnit Investor Prague Show? Rezervujte si plochu ve výstavním sále včas, počet vystavovatelů je vzhledem k omezené kapacitě hotelového sálu bohužel omezen. Investor Prague Show je zaměřena na B2B setkání a movité klienty, kteří chtějí uložit část svých peněz do alternativních inevstic. Zahrnuje prodejní výstavu, mezinárodní numismatickou aukci a konferenci na téma investic do sběratelství. Investor Prague Show proběhne ve čtvrtek 7. září v pražském hotelu International, Sběratel v pátek 8. a sobotu 9. září tradičně na výstavišti PVA Expo Praha. (Více na www.investor-fair.com).

8.3.2017

stampex Chcete s námi zajít na kafe nebo na pivo na veletrhu Stampex v Lodýně? Budeme tam ve čtvrtek 16. února. Rádi vám řekneme vše podstatné o veletrhu Sběratel, nové akci Investor Prague Show nebo prostě jen poradíme, kde se v Praze dobře najíst, napít nebo zajít na nákupy. Napište nám na jirasek.jindrich@sberatel.info

8.3.2017

Jako organizátor prestižního sběratelského veletrhu bedlivě sledujeme vývoj na trhu, pečlivě se zabýváme návrhy našich vystavovatelů a plníme přání návštěvníků. Výsledkem je rozšíření veletrhu Sběratel o jednodenní akci Investor Prague Show, která bude zahrnovat prodejní výstavu, mezinárodní numismatickou aukci a konferenci na téma investic do sběratelství. Investor Prague Show proběhne ve čtvrtek 7. září v pražském hotelu International, Sběratel v pátek 8. a sobotu 9. září tradičně na výstavišti PVA Expo Praha. (Více na www.investor-fair.com).

31.1.2017

http://www.worldmoneyfair.de/wmf

18.12.2016

„Táta byl hrdinou pro mnoho lidí po celém světě, z prostého důvodu: Pomohl zachránit nesčetné množství životů prostřednictvím inovací postupů a prostředků na základě zdravého rozumu,“ uvedla jeho rodina v prohlášení.

Heimlich, kteří žil v pečovatelském domě, měl příležitost použít svůj chvat na dusící se spolubydlící letos v květnu. Pomohl 87leté ženě, které při jídle zaskočil kousek hamburgeru.

Jeho chvat díky zvýšení podbráničního tlaku umožňuje uvolnit překážky v dýchacích cestách, což bezpočtu lidí zachránilo život.

Technika ze 70. let

Heimlich tuto techniku vyvinul v 70. letech, kdy byl primářem na chirurgii v nemocnici v Cincinnati. Chvat poprvé k záchraně použil, když mu bylo asi 80 let, kdy v restauraci pomohl dusícímu se muži.

Agentura Reuters připomněla i kontroverzní stranu Heimlichova profesního života, který si pošramotil tvrzením o léčebných účincích malárie na nemoc AIDS.

6.9.2016

DĚKUJEME! Kapacita sálu konference Trading Expo & Alterativní investice, která ve čtvrtek a pátek provází veletrhy Sběratel a Investor, je bohužel již zcela naplněna! Už se tedy prosím neregistrujte, pokud si ale chcete zajistit místo v sále na příští rok, napište nám Váš e-mail na info@doubleimpact.cz.expo-150x166