SBĚRATEL | Nenechte si ujít svátek hi–fi techniky – pražskou Audio Video Show

Sběratel.info

Největší sběratelský veletrh ve střední
a východní Evropě

7.- 8. září 2018 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 17
Pro obchodníky již ve čtvrtek (6.9.) od 16 do 19 h a v pátek (7.9.) od 9 h

Archiv veletržních novinek

26.2.2018

audio video showFandové vinylů pozor! V pátek 9. a v sobotu 10. března si nenechte ujít veletrh Audio Video Show 2018 v pražském hotelu Don Giovanni. Na výstavě najdete několik desítek výrobců a prodejců špičkové hi – fi techniky, mezi kterou samozřejmě nebudou chybět gramofony od tuzemských a zahraničních výrobců. A s nimi pak také prodejci gramodesek a CD. Na akci budeme rovněž propagovat náš veletrh Vinyl & Stereo Expo, který proběhne 8. září na výstavišti PVA Expo.

26.2.2018

k veletrhůmSrdečně Vás zveme na náš partnerský veletrh Numismata, který proběhne od 3. do 4. března v Mnichově. Na nejstarším německém numismatickém veletrhu najdete samozřejmě také reklamu našeho veletrhu Sběratel a na filatelistickém veletrhu Briefmarkenmesse, jež začíná už 1. března na stejném výstavišti  ve vedlejší hale, také informace o Světové výstavě poštovních známek Praga 2018. Bohatý březnový sběratelský měsíc pak uzavře veletrh Collecta ve slovinské Lublani, který je největší akcí zaměřenou na známky, mince , bankovky a pohlednice v regionu a tradiční filatelistický veletrh Antwerpfila v Antwerpách. Srdečně Vás na všechny naše spřízněné akce zveme!

26.2.2018

logo pragaObchodníci pozor! Podařilo se nám získat výstavní sál, který byl původně rezervován pro jinou akci, takže můžeme nabídnout účast na Světové výstavě Praga 2018 (15. – 18. 8. 2018) i dealerům, kteří pro prezentaci svého materiálu preferují stoly. Cena za 1 m stolu je 4.250,- Kč. Máte zájem? Pak si prosím rezervujte místo včas, kapacita sálu je omezená.  Pište přímo organizátorům – řediteli akce Petru Jiráskovi na mail – jirasek.petr@sberatel.info.

26.2.2018

mad 1 srdceTradiční akci, jež ve dnech 3. a 4. března zahájí mineralogickou sezónu, můžete nově navštívit ve čtyřhvězdičkovém hotelu Olympik Congress pět minut pěšky od stanice metra Invalidovna. Pokud se chcete přihlásit jako vystavovatel, máte poslední šanci. Jako návštěvník pak můžete po registraci na webu www.mineralyadrahekameny.cz získat vstupenku zdarma.  Na veletrhu Geosvět / Minerály a drahé kameny najdete vystavovatele z České republiky i ze zahraničí. Na internetu jsou na prodej tisíce minerálů a drahých kamenů, možnost na vlastní oči se přesvědčit o jejich kvalitě a původu přímo u prodejce máte ale jen na veletrhu. A pozor! Přímo ve veletržní hale si také můžete nechat zdarma ocenit vlastní minerály a drahé kameny od nezávislého soudního znalce!

31.1.2018

odpoledne czPro klidná jednání a uzavírání velkých kontraktů je určeno čtvrteční odpoledne 6. září již na 21. ročníku Mezinárodního veletrhu Sběratel. Obchodníci mohou po zakoupení dealerské vstupenky navštívit veletrh den před otevřením pro veřejnost nebo v pátek první den veletrhu ještě před oficiální otevírací dobou. Dealerskou vstupenku si můžete bez problémů objednat už nyní on – line zde.

31.1.2018

pivoRádi Vám řekneme vše, co jste chtěli vědět o účasti na veletrhu Sběratel a báli jste se zeptat. Na Stampexu nás najdete ve středu 14. února. Pokud si chcete sjednat schůzku předem, napište prosím Petrovi Jiráskovi na jirasek.petr@sberatel.info. Těšíme se na Vás!

31.1.2018

praga48 logoJediná letošní výstava v Evropě pod záštitou FIP se uskuteční v Praze od 15. do 18. srpna 2018. V premiéře na ní budou vystaveny filatelistické unikáty – Modrý Mauritius a tzv. Bombay Cover se dvěma červenými Mauritii, takže organizátoři očekávají masivní účast návštěvníků z celého světa. Stánek na Expu, který světovou výstavu provází, si můžete jednoduše objednat on – line zde.

31.1.2018

minerályJeště do konce ledna Vám budeme účtovat za 1 m stolu jen 1 240 Kč na místo 1 450 Kč. Geosvět / Minerály a drahé kameny proběhne v sobotu 3. a v neděli 4. března 2018 ve čtyřhvězdičkovém hotelu Olympik Congress v Praze. Snadný návoz zboží, pohodlné parkování a pět minut na stanici metra Invalidovna. Pište na jirasek.petr@sberatel.info nebo volejte na 00420 603 976 986.

27.12.2017

geo cjAkce proběhne od 3 do 4. března a navazuje na tradiční burzu GEOSVĚT, která více jak deset let úspěšně zahajovala mineralogickou sezonu a byla největší jarní pražskou akcí. Budeme rádi, pokud si veletrh GEOSVĚT / MINERÁLY A DRAHÉ KAMENY najde pevné místo ve Vašem kalendáři a společně se nám podaří vzbudit zájem o sběratelství a drahé kameny mezi co největším počtem návštěvníků. Více informací najdete zde.

27.12.2017

dealers daySběratel začíná pro veřejnost v pátek 7. září v deset hodin, vy ale můžete přijít nakupovat už o den dříve! V rámci tzv. „DEALERS AFTERNOON“ můžete po zakoupení speciální vstupenky navštívit veletrh už ve čtvrtek 6. 9. mezi 16 a 19 hodinou. Vstupenka vám pak platí i pro přednostní vstup v pátek od 9:00 hod. „DEALERS AFTERNOON“ je určeno primárně pro profesionální obchodníky, ale speciální vstupenku pro přednostní vstup si může zakoupit každý, kdo o ni projeví zájem. Registrovat se můžete už nyní zde.