SBĚRATEL | Spojte krásný výlet a hobby! Navštivte „zlatou Prahu“ v době konání veletrhu Sběratel, který je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě.

Sběratel.info

Největší sběratelský veletrh ve střední
a východní Evropě

8.- 9. září 2017 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 17

Archiv veletržních novinek

7.8.2017

Praga 006-webSpojte krásný výlet a hobby! Navštivte „zlatou Prahu“ v době konání veletrhu Sběratel, který je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě. I letos čekáme přes 200 vystavovatelů z několika desítek zemí.  V září je v Praze nejlepší počasí na výlet a my vám také poradíme, kam se jít dobře najít, napít nakoupit. Pro tipy, jak se pobyt v Praze co nejlépe užít se podívejte sem.

7.8.2017

shutterstock_377172667„Zasvěcený sběratel –  úspěšný investor“ je název konference s unikátním tématem: dozvíte se vše o investicích do sběratelství. Konference, na které budou přední odborníci z oboru radit jak začít investovat do filatelie, numismatiky, automobilových veteránů, umění, starožitností, ale také hodinek nebo alkoholu se koná v rámci Investor Prague Show 7. září 2017 v hotelu International.  Přijďte se podívat také na doprovodné expo a semináře! Více na www.investor-fair.com.

7.8.2017

DOPIS TERMINATORVeletrh Sběratel popřeje k sedmdesátým narozeninám herci Arnoldu Schwarzeneggerovi! A to vydáním oficiální dopisnice České pošty s motivem plakátu k filmu Terminátor 2. Dopisnice bude v prodeji na stánku České pošty. K dispozici bude také příležitostné razítko vydané k této události. Přijďte si koupit unikátní „arnoldovské“ memorabilie!

17.7.2017

Sběratel - známkyNavštivte doprovodný program veletrhu a získejte podpis od autorů nejkrásnějších českých poštovních známek!

17.7.2017

Falco StampFalco jede do Prahy! Krásnou známku rakouského „Amadea 80. let“ přiveze na veletrh Sběratel Rakouská pošta.

13.7.2017

Vinyl & Stereo ExpoMáte rádi vinylové desky? Pak si nenechte v sobotu 9. září ujít Vinyl & Stereo Expo ve foyer výstaviště PVA EXPO. Vystavovatelé z České republiky i ze zahraničí na něm budou nabízet stovky gramodesek různých žánrů z celého světa.

13.7.2017

ticketonVeteráni, umění, hodinky, alkohol…Nová akce o investicích do sběratelství v Praze! Chcete se setkat se špičkovými světovými firmami, které nabízejí sběratelské investice do automobilových veteránů, mincí, poštovních známek, starožitností, umění, hodinek nebo alkoholu? Přijďte se podívat na konferenci a expo Investor Prague Show 7. září do hotelu International. Více zde.

13.7.2017

Praha - Sběratel Zveme vás na výlet do zlatého srdce Evropy. Spojte dovolenou a hobby a navštivte Prahu v době konání mezinárodního veletrhu Sběratel, který je největším setkáním sběratelů ve střední a  východní Evropě. Tipy, kde se dobře najíst, napít a kam v Praze vyrazit na nákupy najdete zde.

13.7.2017

Sběratel - neváhejte s účastíPoslední šance pro vystavovatele přihlásit se na letošní veletrh Sběratel. Výstavní hala je téměř zaplněná, proto neváhejte a pošlete svoji přihlášku včas. Tisíce koupěchtivých návštěvníků čekají na vaše zboží!

11.7.2017

7_bowieDavid Bowie v Praze! Originální známku věnovanou ikoně rocku koupíte za nominální cenu jen na veletrhu Sběratel na stánku pošty San Marino.