SBĚRATEL | Spojte krásný výlet a hobby! Navštivte „zlatou Prahu“ v době konání veletrhu Sběratel, který je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě.
OCEŇOVÁNÍ SBÍREK PRÁVNICKÉ RADY JAK ZAČÍT SBÍRAT

Spojte krásný výlet a hobby! Navštivte „zlatou Prahu“ v době konání veletrhu Sběratel, který je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě.

Spojte krásný výlet a hobby! Navštivte „zlatou Prahu“ v době konání veletrhu Sběratel, který je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě. I letos čekáme přes 200 vystavovatelů z několika desítek zemí. V září je v Praze nejlepší počasí na výlet a my vám také poradíme, kam se jít dobře najít, napít nakoupit. Pro tipy, jak se pobyt v Praze co nejlépe užít se podívejte sem.

Praga 006-webSpojte krásný výlet a hobby! Navštivte „zlatou Prahu“ v době konání veletrhu Sběratel, který je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě. I letos čekáme přes 200 vystavovatelů z několika desítek zemí.  V září je v Praze nejlepší počasí na výlet a my vám také poradíme, kam se jít dobře najít, napít nakoupit. Pro tipy, jak se pobyt v Praze co nejlépe užít se podívejte sem.