SBĚRATEL | Ubytování

Sběratel.info

Největší sběratelský veletrh ve střední
a východní Evropě

8.- 9. září 2017 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 17

Ubytování

 Hotel Pawlovnia ***

Hotel PAWLOVNIA, který leží jen pár minut od výstaviště PVA EXPO Letňany, nabízí kvalitní ubytování v Praze v patnácti velmi dobře vybavených hotelových pokojích (včetně přistýlek pro 33 osob). Každý pokoj našeho hotelu je vybaven TV se satelitním vysíláním, telefonem, přípojkou na internet, klimatizací, minibarem a vysoušečem vlasů. Samozřejmostí je také samostatná koupelna a WC na každém z pokojů. V hotelu je k dispozici výtah a jeden bezbariérový pokoj. Zavítat k nám můžete samozřejmě i se svým čtyřnohým miláčkem. Pokud přijedete autem, bude Vám k dispozici uzavřené hotelové parkoviště zdarma.

Nabízíme možnost objednat si polopenzi či plnou penzi nebo pouze příjemné posezení v rámci naší restaurace, která nabízí výbornou českou kuchyni v přijatelných cenových relacích. Novinkou v našem hotelu je vyhřívaný krytý bazén s protiproudem, který mohou hoteloví hosté využívat zdarma.

Pokud vás zaujal tento hotel a máte zájem o ubytování, stačí vyplnit rezervační formulář který se nachází zde: Rezervační formulář a odeslat jej faxem na číslo: +420 284 687 770 nebo e-mailem na adresu: reservations@hotelpawlovnia.cz

www.hotelpawlovnia.cz

 

Hotel Blue Orange ****

Blue Orange hotel nabízí 12 pokojů manažerského typu. Kromě LCD TV, trezoru a minibaru určitě oceníte připojení na internet. Předností hotelu je především vlastní parkoviště a špičkově zařízený a plně klimatizovaný health club, který jako hotelový host můžete využívat v době Vašeho pobytu ZDARMA. V health clubu se nachází cardiofitness, posilovna, squash, golf, indoor cycling a pohybové studio, sauna a whirlpool. Blue Orange je příjemné místo které uspokojí požadavky nejnáročnějších klientů. Hotel se nachází pouhé tři minuty cesty od výstaviště PVA Expo.

Restaurace Blue Orange je vyhlášená specialitami české i středomořské kuchyně. Po celé léto je k dispozici příjemné posezení na venkovní zahrádce, na které se každý večer grilují speciality na venkovním grilu.

Pokud vás zaujal tento hotel a máte zájem o ubytování, stačí vyplnit rezervační formulář který se nachází zde: Rezervační formulář a odeslat jej buď faxem na číslo: +420 286 006 222 nebo e-mailem na adresu: info@blueorange.cz.

www.blueorange.cz

 

Hotel Marie-Luisa ***

Hotel „Marie-Luisa“ ***  Vás přivítá příjemným domácím prostředím. Nachází se v klidné části Prahy, pouhých 15 minut jízdy do centra města. Najdete zde 29 příjemně zařízených pokojů, vybavených vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), TV, SAT, telefonem. Pro chvíle odpočinku a relaxace jsou zde k dispozici sauna, solárium, bazén, tenisový kurt, krásná zahrada kolem hotelu, bar a restaurace.

Restaurace „Marie-Luisa“ Vám nabídne světovou kuchyňi a příjemné prostředí. Atmosféra komfortního prostředí a profesionální obsluha Vás přesvědčí o tom, že jste tím nejvítanějším hostem našeho hotelu.

Pokud vás zaujal tento hotel a máte zájem o ubytování, stačí vyplnit rezervační formulář který se nachází zde: Rezervační formulář a odeslat jej buď faxem na číslo: +420 286 852 012 nebo e-mailem na adresu: info@marie-luisa.cz.

www.marie-luisa.cz

 

Absolutum Boutique Hotel **** Praha

Absolutum hotel je nový boutique hotel v Praze se stylovou restaurací fresh restaurant Salut, barem a wellness studiem. Působí velmi vřelým, přírodním a útulným dojmem.

Hotel nabízí pohodlí domova, srdečnost a bezpečnost jak pro VIP hosty, tak i pro obchodní klientelu a také pro turisty. Samozřejmostí je vysokorychlostní WI-FI připojení ve všech prostorách hotelu, faxový servis a další služby jako je například golfová driving range v bezprostřední blízkosti hotelu.

Boutique hotel Absolutum má výbornou dopravní dostupnost a vlastní parkoviště. Součástí služeb je inspirativní kuchyně restaurace Salut a nezapomenutelný zážitek ve wellness studiu Infinit.

Pokud vás zaujal tento hotel a máte zájem o ubytování, stačí vyplnit rezervační formulář který se nachází zde: Rezervační formulář a odeslat jej buď faxem na číslo: +420 222 541 407  nebo e-mailem na adresu: novota@absolutumhotel.cz.

www.absolutumhotel.cz