SBĚRATEL | Výhody a rizika různých typů investic přiblíží konference Trading expo & Alternativní investice
OCEŇOVÁNÍ SBÍREK PRÁVNICKÉ RADY JAK ZAČÍT SBÍRAT

Výhody a rizika různých typů investic přiblíží konference Trading expo & Alternativní investice

Je lepší uložit peníze do zlata, do nemovitostí, nebo forexu? Nejen těmito otázkami, ale třeba také psychologií investování pro začátečníky i pokročilé se bude zabývat konference, jež provází v pátek 7. září mezinárodní veletrh Sběratel. Vstup je po registraci zdarma.

trading expo final

Z dlouhodobých průzkumů, které sledují orientaci Čechů v problematice investování, vychází široká domácí veřejnost proti trhům v západní Evropě jako velmi konzervativní. Je to přičítáno především malé orientaci na trhu s investicemi a z toho vyplývající nízké chuti riskovat.

Umožnit drobným zájemcům o investice získat zasvěcené informace od profesionálů z různých oborů se proto již čtvrtým rokem snaží konference Investor Prague Show.  První den  nazvaný „Trading Expo & Alternativní investice“ je zaměřen na on – line investice a ukládání peněz do komodit jako jsou zlato, reality nebo „věc“, kterou má dnes každý běžně doma, ale na světě jí začíná být nedostatek a stane se časem možná stejně vzácnou jako už jmenovaný drahý kov. Pokud se chcete dozvědět, o co jde, přijďte si poslechnout přednášku Jana Maňáka ze společnosti BNP AM.

Během druhého dne konference nazvaného „Zasvěcený sběratel = úspěšný investor“  poradí odborníci z různých oborů jak začít investovat do mincí, výtvarného umění nebo automobilových veteránů.

Vstup na konferenci je po registraci na webových stránkách www.investor-fair.com  zdarma, registrovaní účastníci mají také volný vstup na veletrh Sběratel.  Pozor, počet míst v sále je však omezen, přednost tak budou mít dříve registrovaní účastníci.

 

„TRADING EXPO & ALTERNATIVNÍ INVESTICE“

  První den konference Investor Prague Show

7. září 2018, kongresový sál výstaviště PVA EXPO Praha

začátek 13:00 – konec 16:20

Témata

 

Kompletní časový harmonogram a přehled řečníků najdete na www.investor-fair.com