Sběratel.info

Největší sběratelský veletrh ve střední
a východní Evropě

8.- 9. září 2023 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 17
Pro obchodníky již ve čtvrtek (7.9.) od 16 do 19 h a v pátek (8.9.) od 9 h

Archiv veletržních novinek

17.11.2022

Od 25. do 26 listopadu bude v pražském hotelu Olympik**** nabízet mince, bankovky, poštovní známky, pohlednice, antikvární zboží a další sběratelský materiál více než 80 prodejců z celé Evropy. K dispozici bude bezplatné oceňování sbírek i možnost vidět řadu rarit. A pozor! Se vstupenkou na veletrh Sběratel máte letos zdarma také vstup na veletrh Antique. Ten se koná od 24. do 27. listopadu na Novoměstské radnici na Karlově náměstí v Praze a se Sběratelem se tak částečně časově překrývá. Přijeďte si užít kouzelnou atmosféru předvánoční Prahy a nakoupit originální vánoční dárky nejen pro sběratele!

www.sberatel.info/vanoce

www.iantique.cz

30.9.2022

Jednu z nejvzácnějších známek světa Červený mauritius, Indickou poštu, Německou poštu, ale také aukční domy Felzmann z Něměcka nebo Feldman ze Švýcarska najdou sběratelé od 13. do 16. října 2022 na Evropské výstavě poštovních známek LIBEREC 2022. Součástí akce, jež se koná pod patronací FEPA s uznáním FIP, je také výstava „Polar salon LIBEREC 2022“. Pro prodejce zbývá několik posledních míst, takže s případnou účasti neváhejte!

30.9.2022

Nenechte si ve dnech 15. – 16. 10. 2022 ujít veletrh Minerály a drahé kameny / Geosvět, jenž je největší domácí podzimní akcí zaměřenou na minerály, drahé kameny, fosilie  a autorské šperky. Akci, které se účastní několik desítek prodejců z celé Evropy, najdete v příjemném prostředí čtyřhvězdičkového hotelu Olympik Congress nedaleko centra.

30.9.2022

Máte v rodině sběratele a hledáte pro něj vhodný dárek?!  Najdete ho na vánočním veletrhu Sběratel, který se koná od 25. do 26. listopadu 2022 v pražském hotelu Olympik Congress. Několik desítek dealerů z celé Evropy na něm bude nabízet, mince, medaile, poštovní známky, pohlednice, antique zboží a další sběratelský materiál.

4.8.2022

Přes 230 firem a značek z celého světa už je přihlášeno na letošní mezinárodní veletrh Sběratel, který proběhne od 9. do 10. září na výstavišti PVA Praha. Česká mincovna, Schoeller Münzhandel, Heritage Auctions Europe, Emporium Hamburg, Comptoir Des Monnaies Anciennes, aukční domy Rapp, Künker, Rauch, Viennafil…, ale také poštovní správy OSN, Nigerie, Albánie, Lichtenštějnska, Lucemburska, Slovenska nebo Krygyzstánu. Ty všechny můžete letos potkat na jednom místě jenom v Praze. Nenechte si ujít největší setkání sběratelů ve střední a východní Evropě! 

4.8.2022

V České republice v současné době neplatí žádná omezení související s pandemií covid-19. Do země mohou cestovat občané ze všech zemí, nikde nejsou vyžadovány roušky ani doklady o očkování. Hranice jsou otevřené a nejsou na nich žádné kontroly. V cestě do Prahy na veletrh Sběratel vám tak nic nebrání! 

4.8.2022

Evropská výstava poštovních známek LIBEREC 2022 a Polar salon LIBEREC 2022 jež se společně konají od 13. do 16. října 2022 v Liberci bude jednou z největších filatelistických akcí v Evropě. Výstava se koná pod patronací FEPA a s uznáním FIP a bude na ní možné vidět filatelistické exponáty na více než 1000 rámech. Ve stejné budově bude výstavu provázet prodejní Expo za účasti předních aukčních domů a prodejců. Chcete na něm také prodávat? Kontaktujte nás na e-mailu – [email protected]

1.6.2022

Slavíme! Veletrh Sběratel letos oslaví 25té narozeniny. Největší setkání sběratelů poštovních známek, mincí, bankovek, medailí, pohlednic, minerálů a dalšího sběratelství ve střední a východní Evropě se letos bude v Praze, České republice konat od 9. do 10. září 2022. Sběratel je jedinou velkou sběratelskou akcí v Evropě, která se koná bez přerušení každý rok a její pořádání nezhatila ani pandemie. I letos se do Prahy chystá přes 220 vystavovatelů z několika desítek zemí a organizátoři čekají na 10 000 návštěvníků. Výstavní plocha už je z více než 80 % plná, proto jestli se chcete letošního jubilejního veletrhu Sběratel účastnit, přihlaste se včas!

Pište na [email protected]

1.6.2022

Ve čtvrtek 8. září, den před zahájením veletrhu, proběhne tradiční odpoledne určené obchodníkům a zapáleným sběratelům Ti si mohou koupit speciální vstupenku pro obchodníky, která platí na všechny tři dny veletrhu.

1.6.2022

Veletrhy vinylových desek, kazet, CD a hudebních memorabilií a minerálů, drahých kamenů a autorských šperků, které tradičně probíhají se Sběratelem v jedné hale, budou letos ještě větší. Potvrzují tak zvýšený zájem vystavovatelů i návštěvníků o tyto sběratelské oblasti.

Pokud se chcete na Vinyl a Stereo Expo nebo Minerály a drahé kameny přihlásit, pište na [email protected].

Více o veletrhu Vinyl & Stereo Expo

Více o veletrhu Minerály a drahé kameny