Sběratel.info

Největší sběratelský veletrh ve střední
a východní Evropě

9.- 10. září 2022 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 17
Pro obchodníky již ve čtvrtek (8.9.) od 16 do 19 h a v pátek (9.9.) od 9 h

Archiv veletržních novinek

1.6.2022

Slavíme! Veletrh Sběratel letos oslaví 25té narozeniny. Největší setkání sběratelů poštovních známek, mincí, bankovek, medailí, pohlednic, minerálů a dalšího sběratelství ve střední a východní Evropě se letos bude v Praze, České republice konat od 9. do 10. září 2022. Sběratel je jedinou velkou sběratelskou akcí v Evropě, která se koná bez přerušení každý rok a její pořádání nezhatila ani pandemie. I letos se do Prahy chystá přes 220 vystavovatelů z několika desítek zemí a organizátoři čekají na 10 000 návštěvníků. Výstavní plocha už je z více než 80 % plná, proto jestli se chcete letošního jubilejního veletrhu Sběratel účastnit, přihlaste se včas!

Pište na [email protected]

1.6.2022

Ve čtvrtek 8. září, den před zahájením veletrhu, proběhne tradiční odpoledne určené obchodníkům a zapáleným sběratelům Ti si mohou koupit speciální vstupenku pro obchodníky, která platí na všechny tři dny veletrhu.

1.6.2022

Veletrhy vinylových desek, kazet, CD a hudebních memorabilií a minerálů, drahých kamenů a autorských šperků, které tradičně probíhají se Sběratelem v jedné hale, budou letos ještě větší. Potvrzují tak zvýšený zájem vystavovatelů i návštěvníků o tyto sběratelské oblasti.

Pokud se chcete na Vinyl a Stereo Expo nebo Minerály a drahé kameny přihlásit, pište na [email protected].

Více o veletrhu Vinyl & Stereo Expo

Více o veletrhu Minerály a drahé kameny

8.3.2022

Po hodně dlouhé době první šanci, jak se potkat a nakoupit „na živo“, nabídne sběratelům jarní veletrh Sběratel v České republice. Chystá se na něj několik desítek vystavovatelů z celého světa a návštěvníky čeká atraktivní doprovodný program.Nomenklatura bude pokrývat poštovní známky, mince, bankovky, pohlednice, staré akcie, karty a další sběratelský materiál.

Více informací zde.

8.3.2022

Sběratelské expo bude ve dnech 13. – 16. října provázet Evropskou výstavu poštovních známek LIBEREC 2022. Očekávána je účast řady aukčních domů, poštovních správ a dealerů z celé Evropy. LIBEREC 2022 se koná pod patronací FEPA s uznáním FIPu a patří mezi nejvýznamnější filatelistické události letošního roku. K vidění bude například legendární červený Mauritius a československé unikáty ze sbírek Poštovního muzea v Praze.

Více informací zde.

8.3.2022

Počet případů covid-19 v České republice rychle klesá. V současné době jsou povoleny hromadné akce a mohou se jich účastnit očkovaní i neočkovaní návštěvníci. Neplatí ani omezení pro vstup do země. Jedinou povinností je zatím respirátor ve veřejné dopravě a uzavřených prostorech. Těšíme se na vás!

22.12.2021

Srdečně vás zveme na naše sběratelské akce v roce 2022. Už v únoru můžete navštívit největší pražský veletrh zaměřený na minerály a drahé kameny Geosvět (19. – 20. 2.). V březnu (25. – 26. 3.) se uskuteční jarní veletrh Sběratel. Podzimní veletrh Sběratel proběhne od 9. do 10. 9. a bude to už jubilejní 25. ročník! Souběžně s ním se ve stejném termínu uskuteční veletrh Minerály a drahé kameny a největší domácí setkání sběratelů gramodesek Vinyl & Stereo Expo. Na podzim pak můžete do Prahy vyrazit na podzimní Geosvět (15. – 16. 10.), veletrh Šperky a kameny (13. 11.) a do čtyřhvězdičkového hotelu Olympik na vánoční veletrh Sběratel (18. – 19. 11.).

22.12.2021

Pozor! V roce 2022 budeme organizovat také prodejní expo, jež bude součástí Evropské výstavy poštovních známek „LIBEREC 2022“ a přidružené výstavy „Polar salon LIBEREC 2022“. Ty se uskuteční 13. až 16. října 2022 pod patronací FEPA s uznáním organizace FIP. Liberec je krásné historické město a výstava přiláká sběratele poštovních známek z celého světa. Pokud se expa, chcete zúčastnit jako vystavovatelé, pište prosím na [email protected].

26.10.2021

Autorské šperky, minerály, drahé kameny a věci pro vlastní tvoření najdete na veletrhu Šperky a kameny. Ten proběhne v hotelu Olympik**** Praha v neděli 14. listopadu. Doplňuje tak rodinu našich veletrhů zaměřených na minerály Geosvět jaro, Geosvět podzim a Minerály a drahé kameny. Mládež do 18 let mají vstup zdarma!

26.10.2021

A víte, že Praha je nejkrásnějším městem světa?! Vyplývá to z výsledků letošní ankety magazínu TimeOut, které se účastnilo 27 tisíc lidí z celého světa. Praha za sebou nechala New York, Paříž nebo Chicago. Lidé, kteří se ankety zúčastnili, řadí mezi největší kvality Prahy krásné výhledy z kopce na Letné, okolí řeky Vltavy, ale také turistickou klasiku v podobě Karlova mostu nebo Pražského orloje. Přijeďte si užít magickou atmosféru vánoční Prahy a spojte pobyt v nejkrásnějším městě světa s návštěvou vánočního veletrhu Sběratel, nebo veletrhu Šperky a kameny.