Sběratel.info

VELETRHVÁNOČNÍ SBĚRATEL

24. – 25. listopadu 2023, hotel Olympik Congress Praha****, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 16

24. – 25. listopadu 2023
Hotel Olympik Congress v Praze

 

UDĚLEJTE SI RADOST, DOPLŇTE SVÉ SBÍRKY
A NAKUPTE ORIGINÁLNÍ VÁNOČNÍ DÁRKY!


Srdečně vás zveme na VÁNOČNÍ VELETRH SBĚRATEL, na kterém najdete pestrou nabídku sběratelského zboží, jako jsou mince a bankovky, poštovní známky, pohlednice, staré ceniny, ale také plakáty, grafiky nebo vintage reklamy.

Na veletrhu si můžete nejen doplnit sbírky, ale také najít inspiraci na vánoční dárky pro vaše přátele a blízké. Každý kus nabízený na Sběrateli je originál s vlastním příběhem, který nejen přinese radost, ale do budoucna může být také zajímavou investicí.

A neleží vám náhodou doma poklad?! Nechte si na veletrhu ocenit své sbírky od nezávislých znalců z profesních organizací. Svaz českých filatelistů (poštovní známky), Česká numismatická společnost (mince, medaile, bankovky), Klub sběratelů autogramů (podpisy) a Muzeum cenných papírů (akcie, ceniny) čekají na zajímavosti, které chcete ocenit!

POZOR! Na vstupenku vánočního veletrhu Sběratel můžete letos navštívit také veletrh Antique, který se koná od 23. do 26. listopadu na Novoměstské radnici na Karlově náměstí v Praze a se Sběratelem se tak částečně časově překrývá


Sběratelská série “Bájné země filmového plátna veletrhu Sběratel” představuje fiktivní bankovky ze států, které se objevují jen ve slavných filmech. Druhou fantaskní bankovkou, která měla premiéru na vánočním veletrhu Sběratel 2022, je „1 Panther království Lugash“ ze slavné komedie “Návrat Růžového pantera“. Bankovku můžete zakoupit zde.

Na přítiskovém kuponu s poštovní známkou si můžete koupit legendární „prase“, tedy ČZ 175 / 501 od výtvarníka Petra Ptáčka.

Nově vydaný pamětní list v podobě sběratelské bankovky vydané k nedožitým sedmdesátinám zpěváka Miro Žbirky byl v prodeji na stánku sberatelshop.cz. Nyní jej můžete zakoupit zde.


 

Podporujeme sběratelky a malé sběratele! Ženy a mládež do 18 let mají na veletrh vstup zdarma!

A pánové, pokud se registrují do našeho Klanu sběratelů tak rovněž!

Registrací získáte nejen volný vstup na veletrhy Sběratel, ale také celou řadu dalších výhod. Například přímo na vánočním veletrhu sběratelský kalendářík s daty všech veletrhů Sběratel na příští rok! 

 REGISTRACE DO KLANU SBĚRATELŮ