Sběratel.info

VELETRHVÁNOČNÍ SBĚRATEL

20. – 21. listopadu 2021, hotel Olympik Congress Praha****, otevírací doba: sobota 10 – 18 | neděle 10 – 16

20. – 21. listopadu 2021
Hotel Olympik Congress v Praze

UDĚLEJTE SI RADOST, DOPLŇTE SVÉ SBÍRKY
A NAKUPTE ORIGINÁLNÍ VÁNOČNÍ DÁRKY!


VSTUP NA VELETRH (COVID-19) SE ŘÍDÍ PLATNÝMI HYGIENICKÝMI PŘEDPISY

1) OČKOVÁNÍ – od aplikace poslední dávky očkovací dávky podle SPC uplynulo nejméně 14 dní.

2) NEGATIVNÍ TEST – RT-PCR test ne starší 72 hodin, Antigenní test ne starší 24 hodin

3) PRODĚLÁNÍ NEMOCI – Prodělané onemocnění v předchozích 180 dnech


Srdečně vás zveme na VÁNOČNÍ VELETRH SBĚRATEL, na kterém najdete pestrou nabídku sběratelského a antikvárního zboží, jako jsou sběratelské mince a bankovky, poštovní známky, pohlednice, ale také plakáty, grafiky nebo vintage reklamy.

Na veletrhu si můžete nejen doplnit sbírky, ale také najít inspiraci na vánoční dárky pro vaše přátele a blízké. Každý kus nabízený na Sběrateli je originál s vlastním příběhem, který může přinést radost a do budoucna být i zajímavou investici.

Sběratelská série “Bájné země filmového plátna veletrhu Sběratel” představuje fiktivní bankovky ze států, které se objevují jen ve slavných filmech. První fantaskní bankovkou, která má premiéru na vánočním veletrhu Sběratel, je “1 000 000 venetos Republiky Marina Veneta” z komedie “Muž z Acapulca”.

Vánoční veletrh Sběratel připomene, že John Lennon, slavný člen Beatles byl také filatelista! Jeho tzv. “modré album”, které dával dohromady jako teenager si návštěvníci budou moci prohlédnout na věrných reprodukcích. Poštovní správa OSN pak k 50. výročí vydání jeho sólového alba “Imagine” emitovala sadu poštovních známek, které budou na veletrhu exkluzivně v prodeji, konkrétně na stánku sberatelshop.cz.

Neleží vám doma poklad?! Nechte si ocenit své sbírky od nezávislých znalců z profesních organizací. Svaz českých filatelistů (poštovní známky), Česká numismatická společnost (mince, medaile, bankovky) a Klub sběratelů autogramů  (podpisy) a Muzeum cenných papírů (akcie, cenniny) čekají na zajímavosti, které chcete ocenit!

Podporujeme sběratelky a malé sběratele! Ženy a mládež do 18 let mají na veletrh vstup zdarma!

A pánové, pokud se registrují do našeho Klanu sběratelů tak rovněž!

Registrací získáte nejen volný vstup na veletrhy Sběratel, ale také celou řadu dalších výhod. Například přímo na vánočním veletrhu sběratelský kalendářík s daty všech veletrhů Sběratel na příští rok! 

 REGISTRACE DO KLANU SBĚRATELŮ