Sběratel.info

VELETRHVÁNOČNÍ SBĚRATEL

25. – 26. listopadu 2022, hotel Olympik Congress Praha****, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 16

25. – 26. listopadu 2022
Hotel Olympik Congress v Praze

NOVĚ SE VELETRH KONÁ V PÁTEK A SOBOTU

UDĚLEJTE SI RADOST, DOPLŇTE SVÉ SBÍRKY
A NAKUPTE ORIGINÁLNÍ VÁNOČNÍ DÁRKY!


Srdečně vás zveme na VÁNOČNÍ VELETRH SBĚRATEL, na kterém najdete pestrou nabídku sběratelského zboží, jako jsou mince a bankovky, poštovní známky, pohlednice, ale také plakáty, grafiky nebo vintage reklamy.

Na veletrhu si můžete nejen doplnit sbírky, ale také najít inspiraci na vánoční dárky pro vaše přátele a blízké. Každý kus nabízený na Sběrateli je originál s vlastním příběhem, který může přinést radost a do budoucna být i zajímavou investici.

Sběratelská série “Bájné země filmového plátna veletrhu Sběratel” představuje fiktivní bankovky ze států, které se objevují jen ve slavných filmech. První fantaskní bankovkou, která měla premiéru na vánočním veletrhu Sběratel 2021, byl “1 000 000 venetos Republiky Marina Veneta” z komedie “Muž z Acapulca”.

Neleží vám doma poklad?! Nechte si ocenit své sbírky od nezávislých znalců z profesních organizací. Svaz českých filatelistů (poštovní známky), Česká numismatická společnost (mince, medaile, bankovky) a Klub sběratelů autogramů  (podpisy) a Muzeum cenných papírů (akcie, cenniny) čekají na zajímavosti, které chcete ocenit!

Podporujeme sběratelky a malé sběratele! Ženy a mládež do 18 let mají na veletrh vstup zdarma!

A pánové, pokud se registrují do našeho Klanu sběratelů tak rovněž!

Registrací získáte nejen volný vstup na veletrhy Sběratel, ale také celou řadu dalších výhod. Například přímo na vánočním veletrhu sběratelský kalendářík s daty všech veletrhů Sběratel na příští rok! 

 REGISTRACE DO KLANU SBĚRATELŮ