Sběratel.info

Největší sběratelský veletrh ve střední
a východní Evropě

10.- 11. září 2021 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 17
Pro obchodníky již ve čtvrtek (9.9.) od 16 do 19 h a v pátek (10.9.) od 9 h

Veletrh bude!!!


VELETRH SBĚRATEL SE BUDE KONAT V JINÉ HALE

Požár na výstavišti PVA Expo zničil jednu z výstavních hal. Na organizaci veletrhu Sběratel se ale nic nemění, uskuteční se v jedné ze sousedních hal, kde se několikrát konal už v minulosti.


Podzimní veletrh Sběratel se v termínu 10. – 11. září 2021 uskuteční! Těšíme se na vás v Praze! 

Situace kolem koronaviru COVID-19  se v České republice rychle zlepšuje a tak se uvolňují rovněž omezení týkající se pořádání kulturních a veletržních akcí. Proto pevně věříme, že v září už bude možné veletrh Sběratel bez problémů zorganizovat.

I přes nadějné vyhlídky na konec pandemie, se ale většina velkých sběratelských veletrhů v západní Evropě letos konat nebude.

Rezervujte si proto, prosím, své místo včas, předpokládáme velký zájem vystavovatelů i návštěvníků!

Sběratel byl v loňském roce jediným velkým setkáním sběratelů všech oborů v Evropě. Akci se nám podařilo úspěšně zorganizovat i přes nastupující druhou vlnu pandemie. 

Veletrh proběhl za přísných hygienických opatření, hala byla rozdělena na sekce po 500 návštěvnících, u všech vchodů byla k dispozici dezinfekce a možnost nakoupit roušky přímo na místě. Nikdo se na veletrhu nenakazil a s vysokou úrovní organizace byli spokojeni vystavovatelé i návštěvníci. 

Ať už tedy budou podmínky pro organizaci veletržních akcí na podzim jakékoliv, výstaviště je na ně vybaveno a my jsme připraveni jim bez problémů vyhovět. 

I když pro nás poslední rok a půl nebyl lehký, ceny za pronájem výstavní plochy zůstávají stejné jako v minulosti. 

A stejně jako u posledních dvou ročníků Sběratele platí: POKUD VYSTAVOVATEL SVOJI ÚČAST VČAS STORNUJE, VRÁTÍME MU ZAPLACENOU ČÁSTKU ZA VÝSTAVNÍ PLOCHU V PLNÉ VÝŠI!

Čtvrtek 9. září odpoledne bude opět vyhrazen pro obchodníky, kteří mohou veletrh navštívit po zakoupení speciální vstupenky, jež platí na všechny dny veletrhu. 

Vystavovatele a návštěvníky ze zahraničí budeme pravidelně a včas informovat o podmínkách vstupu a pobytu na území České republiky. 

Od loňského září, kdy se uskutečnil poslední veletrh Sběratel, se sběratelé neměli šanci potkat naživo. 

Přijďte tedy nakoupit od živých obchodníků, dejte si v gastro zóně pivo s přáteli a užijte si lidský kontakt, který ani seberychlejší internet nenahradí! 

Těšíme se na vás! 

V rámci veletrhu se i letos uskuteční veletrh Minerály a drahé kameny a v sobotu 11. září pak Vinyl & Stereo Expo a Rock & Metal Market, prodejní akce zaměřené na gramofonové desky, CD, kazety a hudební memorabilie.

Sběratel byl v loňském roce jediným velkým setkáním sběratelů všech oborů v Evropě.

S vysokou úrovní organizace byli spokojeni vystavovatelé i návštěvníci.

Ať už tedy budou podmínky pro organizaci veletržních akcí na podzim jakékoliv, výstaviště je na ně vybaveno a my jsme připraveni jim bez problémů vyhovět. 

Veletrh 2020 proběhl za přísných hygienických opatření, hala byla rozdělena na sekce po 500 návštěvnících, u všech vchodů byla k dispozici dezinfekce a možnost nakoupit roušky přímo na místě.

Na veletrh každý rok míří na 10 000 návštěvníků. Přesné číslo nejde určit, ženy a mládež do 18 let mají vstup zdarma – podporujeme tak ženy sběratelky a malé sběratele.

Veletrh Sběratel propaguje každý rok mohutná reklamní kampaň nejen na internetu, ale také na billboardech, plakátech nebo v rádiu. Cílený direct mail se vstupenkami pak jde na několik tisíc adres majitelů a ředitelů firem z celé České republiky.

Na Sběrateli se každý rok koná také řada křtů a autogramiád nových poštovních známek, mincí a sběratelských bankovek.

Veletrh Sběratel – největší setkání sběratelů Východ – Západ

Mezinárodní veletrh Sběratel je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě.

Od založení v roce 1998 je hlavním cílem veletrhu Sběratel vybudovat v Praze sběratelskou akci srovnatelnou s významnými veletrhy v západní Evropě. Na veletrh míří nejen sběratelé, ale také návštěvníci, kteří berou sběratelství jako investici. Jen na veletrhu totiž mohou porovnat nabídku několika desítek firem na jednom místě, promluvit si s experty z oboru a osobně si nabízené předměty prohlédnout, což je deviza, kterou internet nemůže nikdy v plné míře nabídnout.

Návštěvníci si mohou na veletrhu nechat ocenit vlastní sběratelské předměty od nezávislých znalců nebo je přítomným obchodníkům a aukčním domům přímo nabídnout k prodeji. Akci provází každý rok bohatý doprovodný program a několik souběžně konaných akcí se spřízněnou tématikou. Výlet na výstaviště se tak opravdu vyplatí!

Bezplatná registrace

STAŇTE SE ČLENY KLANU SBĚRATELŮ!

ZÍSKÁTE VSTUPENKU NA VELETRH A VŠECHNY DOPROVODNÉ AKCE JEN ZA 1 Kč, SPECIÁLNÍ SBĚRATELSKÝ DÁREK A ŘADU DALŠÍCH VÝHOD!

Co následuje po Vaší registraci

Po vyplnění formuláře Vám bude emailem zasláno potvrzení o registraci. Nejpozději týden před veletrhem Vám pak na e-mailovou adresu, pod kterou jste přihlášeni, pošleme e-mail s kódem. Vytiskněte ho nebo ukažte na pokladně veletrhu na displeji telefonu. Dostanete platnou vstupenku a dárek – unikátní neprodejný sběratelský kalendářík na příští rok.

 

Registrace je bezplatná a můžete ji kdykoliv zrušit.

 

Pokud si s registrací nebudete vědět rady, napište prosím na e-mail: [email protected]

 

V případě, že Vám voucher nepřijde, zkontrolujte si prosím složku Nevyžádané pošty nebo Spamu a to především u e-mailových adres Centrum a Atlas.

 

 

Doprovodný
program

Kam na jídlo,
pití a nakupování

Otevírací hodiny, vstupné
a doprava na výstaviště