Sběratel.info

Největší sběratelský veletrh ve střední
a východní Evropě

8.- 9. září 2023 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 17
Pro obchodníky již ve čtvrtek (7.9.) od 16 do 19 h a v pátek (8.9.) od 9 h

Veletrh Sběratel slavil minulý rok 25 let od svého založení. Organizátoři k této příležitosti připravili výpravnou česko – anglickou publikaci, která mapuje historii akce, jež je dnes jedním z největších setkání sběratelů v Evropě.

Prolistovat on – line si ji můžete zde, třeba tam najdete sami sebe nebo vaše přátele a známé!

Přes 230 firem a značek z celého světa najdete každý rok na mezinárodním veletrhu Sběratel.

Česká mincovna, Gdaňská mincovna, Česká pošta, NGC, Schoeller Münzhandel, Heritage Auctions Europe, Emporium Hamburg, Comptoir Des Monnaies Anciennes, aukční domy Rapp, Künker, Rauch, Viennafil…, ale také poštovní správy OSN, Německa, Albánie, Lichtenštějnska, Lucemburska, Slovenska nebo Krygyzstánu. Ty všechny můžete potkat na jednom místě jenom v Praze.

0 euro suvenýrová bankovka vydaná 60. narozeninám Olympiku měla premiéru na veletrhu sběratel v roce 2022.

Přímo na místě si také můžete nechat zdarma ocenit vlastní poštovní známky, mince, bankovky, drahé kovy, šperky, drahé kameny, telefonní karty, starožitnosti, obrazy nebo autogramy od nezávislých znalců z profesních organizací.

Sběratelskou dopisnici s poctou Antonínu Panenkovi vydal vloni veletrh Sběratel společně s Českou poštou.

Nenechte si ujít největší setkání sběratelů ve střední a východní Evropě! 

Pamětní stříbrná medaile k 25. výročí veletrhu Sběratel byla v limitovaném nákladu 500 kusů v prodeji v Informacích ve foyer a na stánku sberatelshop.cz

Každý rok čeká na návštěvníky bohatý doprovodný program a přímo na veletrhu si mohou koupit řadu sběratelských rarit.

Na veletrhu je možné koupit poštovní známky, mince, medaile a bankovky z celého světa.

Na jednu vstupenku mohou návštěvníci navštívit veletrhy Sběratel, Minerály a drahé kameny, Vinyl a Stereo Expo (jen 9. září), For Decor & Home a konferenci Trading Expo a Alternativní investice.

Sběratel je největší setkání sběratelů poštovních známek, mincí, medailí, bankovek, pohlednic, minerálů a dalšího sběratelství ve střední a východní Evropě.

Každý rok přijede do Prahy na 230 vystavovatelů z 35 zemí, mincovny, poštovní správy, aukční domy, přední prodejci z celého světa.

Veletrhu se účastní na 10 000 návštěvníků z toho třetina ze zahraničí.

Ženy a děti do 18 let mají vstup na veletrh zdarma! Tatínci, pokud se přihlásí do našeho Klanu sběratelů, mohou získat volný vstup rovněž…

Speciální a užitečná služba pro návštěvníky pouze na veletrhu Sběratel! Bezplatné oceňování poštovních známek, mincí, medailí, bankovek, cenných papírů, minerálů a telefonních karet od nezávislých znalců z profesních organizací.

Veletrh Sběratel, to je možnost porovnat nabídku několika desítek firem na jednom místě.

V rámci doprovodného programu probíhají na veletrhu křty a autogramiády osobností a známých výtvarníků, tvůrců mincí, medailí a poštovních známek.

V sobotu 10. 9. můžete souběžně se Sběratelem navštívit na jednu vstupenku veletrh Vinyl & Stereo Expo – největší podzimní akci pro sběratele vinylových desek.

Ve stejné hale jako veletrh Sběratel probíhá po oba dva dny veletrh Minerály a drahé kameny, na kterém najdete několik desítek prodejců minerálů, drahých kamenů, autorských šperků a věcí pro vlastní tvoření.

Chcete získat zdarma vstup na veletrh Sběratel plus neprodejný sběratelský kalendářík, každý týden do e-mailové schránky zpravodaj s novinkami ze světa sběratelství a speciální nabídky sběratelských rarit?

Vstupte do našeho Klanu sběratelů!

Členství je bezplatné a můžete ho kdykoliv zrušit.

Bezplatná registrace

STAŇTE SE ČLENY KLANU SBĚRATELŮ!

ZÍSKÁTE VSTUPENKU NA VELETRH A VŠECHNY DOPROVODNÉ AKCE JEN ZA 1 Kč, SPECIÁLNÍ SBĚRATELSKÝ DÁREK A ŘADU DALŠÍCH VÝHOD!

Co následuje po Vaší registraci

Po vyplnění formuláře Vám bude emailem zasláno potvrzení o registraci. Nejpozději týden před veletrhem Vám pak na e-mailovou adresu, pod kterou jste přihlášeni, pošleme e-mail s kódem. Vytiskněte ho nebo ukažte na pokladně veletrhu na displeji telefonu. Dostanete platnou vstupenku a dárek – unikátní neprodejný sběratelský kalendářík na příští rok.

 

Registrace je bezplatná a můžete ji kdykoliv zrušit.

 

Pokud si s registrací nebudete vědět rady, napište prosím na e-mail: [email protected]

 

V případě, že Vám voucher nepřijde, zkontrolujte si prosím složku Nevyžádané pošty nebo Spamu a to především u e-mailových adres Centrum a Atlas.

 

 

Doprovodný
program

Kam na jídlo,
pití a nakupování

Otevírací hodiny, vstupné
a doprava na výstaviště