Sběratel.info

SBĚRATEL

Jarní veletrh sběratelství

26. a 27. března 2021, hotel Olympik Congress Praha****, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 16

NOVĚ SE VELETRH BUDE KONAT VE DVOU BUDOVÁCH HOTELU. V BUDOVĚ OLYMPIK CONGRESS A VYSOKÉ BUDOVĚ OLYMPIK.

JARNÍ VELETRH SBĚRATEL


Z DŮVODU KORONAVIRU JE VELETRH SBĚRATEL JARO 2021 ZRUŠEN


26. – 27. března 2021

Budovy hotelu Olympik a Olympik Congress Praha 

Pro velký zájem ze strany vystavovatelů a návštěvníků se jarní veletrh rozšíří také do sálu vysoké budovy hotelu Olympik. Těšit se tak můžete ještě na více vystavovatelů! Budovy jsou od sebe vzdáleny jen několik desítek metrů.

mapa areálu

Přivítejte jaro na jarním veletrhu Sběratel!

Srdečně Vás zveme na prodejní setkání sběratelů, které proběhne v kongresových prostorách čtyřhvězdičkového hotelu Olympik. Jarní Sběratel je mladším sourozencem tradičního veletrhu Sběratel, který organizujeme už přes dvacet let v září v Praze na výstavišti PVA Expo. Na obou akcích najdete přední prodejce poštovních známek, mincí, bankovek, pohlednic a dalšího sběratelského a investičního materiálu z České republiky i ze zahraničí.

Přímo na veletrhu si také můžete nechat zdarma ocenit vlastní poštovní známky, mince, telefonní karty nebo staré cenné papíry od nezávislých znalců z profesních sdružení a asociací.

Zázemí čtyřhvězdičkového hotelu umožňuje bezbariérový vstup pro návštěvníky a tím i snadný návoz zboží pro vystavovatele. V okolí hotelu se dá bez problému zaparkovat, v pátek s platbou v parkovacím automatu, v sobotu pak již zdarma. Hotel je situován několik minut pěšky od metra Invalidovna a zastávky tramvaje. Pro mimopražské návštěvníky je pak velkou výhodou možnost ubytování přímo v hotelovém komplexu.

Nomenklatura

  • Poštovní známky
  • Mince
  • Bankovky
  • Medaile
  • Pohlednice
  • Cenné papíry
  • Ostatní sběratelství

Přijďte se podívat také na podzimní veletrh Sběratel!

Nenechte si ujít také podzimní veletrh Sběratel, který proběhne od 11. do 12. září 2020 na výstavišti PVA Expo Praha. Veletrh Sběratel je největším setkáním sběratelů poštovních známek, mincí, medailí, bankovek, cenných papírů, pohlednic, minerálů a dalšího sběratelského materiálu ve střední a východní Evropě.  Akce se pravidelně účastní na 230 vystavovatelů z 35 zemí, kteří nabízejí své zboží více než 10 000 návštěvníků. Více informací naletnete ZDE.

Bezplatná registrace

STAŇTE SE ČLENY KLANU SBĚRATELŮ!

ZÍSKÁTE VSTUPENKU NA VELETRH A VŠECHNY DOPROVODNÉ AKCE JEN ZA 1 Kč, SPECIÁLNÍ SBĚRATELSKÝ DÁREK A ŘADU DALŠÍCH VÝHOD!

Co následuje po Vaší registraci

Po vyplnění formuláře Vám bude emailem zasláno potvrzení o registraci. Nejpozději týden před veletrhem Vám pak na e-mailovou adresu, pod kterou jste přihlášeni, pošleme e-mail s kódem. Vytiskněte ho nebo ukažte na pokladně veletrhu na displeji telefonu. Dostanete platnou vstupenku a dárek – unikátní neprodejný sběratelský kalendářík na příští rok.

 

Registrace je bezplatná a můžete ji kdykoliv zrušit.

 

Pokud si s registrací nebudete vědět rady, napište prosím na e-mail: [email protected]

 

V případě, že Vám voucher nepřijde, zkontrolujte si prosím složku Nevyžádané pošty nebo Spamu a to především u e-mailových adres Centrum a Atlas.