Sběratel.info

Největší sběratelský veletrh ve střední
a východní Evropě

6.- 7. září 2024 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA

Otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 16
Pro obchodníky již ve čtvrtek (5.9.) od 16 do 19 h a v pátek (6.9.) od 9 h

Ubytování

Hotel Duo

www.hotelduo.cz

Pouze 12 minut metrem z centra města nacházející se Hotel Duo nabízí širokou škálu kvalitních a výhodných služeb pro volný čas i obchodní záležitosti. Náš moderní hotel je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře. Můžete si vybrat z 654 pokojů různých kategorií vybavených pro Vaše pohodlí. Vychutnejte si moderní českou a mezinárodní kuchyni a pokrmy těch nejlepších chutí servírovaných v naší stylové restauraci Formanka. Uspořádejte perfektní setkání v našem nově vybaveném konferenčním centru s velkým kongresovým sálem a 10 menšími konferenčními místnostmi. Jste unaveni po celodenním chození nebo po obchodních schůzkách? Využijte naši rohlehlou zahradu za hotelem.

Hotel Pawlovnia ***

www.hotelpawlovnia.cz

Hotel PAWLOVNIA, který leží jen pár minut od výstaviště PVA EXPO Letňany, nabízí kvalitní ubytování v Praze v patnácti velmi dobře vybavených hotelových pokojích (včetně přistýlek pro 33 osob). Každý pokoj našeho hotelu je vybaven TV se satelitním vysíláním, telefonem, přípojkou na internet, klimatizací, minibarem a vysoušečem vlasů. Samozřejmostí je také samostatná koupelna a WC na každém z pokojů. V hotelu je k dispozici výtah a jeden bezbariérový pokoj. Zavítat k nám můžete samozřejmě i se svým čtyřnohým miláčkem. Pokud přijedete autem, bude Vám k dispozici uzavřené hotelové parkoviště zdarma. Mapa.

Hotel Blue Orange ****

www.blueorange.cz

Blue Orange hotel nabízí 12 pokojů manažerského typu. Kromě LCD TV, trezoru a minibaru určitě oceníte připojení na internet. Předností hotelu je především vlastní parkoviště a špičkově zařízený a plně klimatizovaný health club. Blue Orange je příjemné místo které uspokojí požadavky nejnáročnějších klientů. Hotel se nachází pouhé tři minuty cesty od výstaviště PVA Expo. V health clubu se nachází cardiofitness, posilovna, squash, golf, indoor cycling a pohybové studio, sauna a whirlpool. Blue Orange je příjemné místo které uspokojí požadavky nejnáročnějších klientů. Mapa.

Hotel Marie-Luisa ***

www.marie-luisa.cz

Hotel “Marie-Luisa” ***  Vás přivítá příjemným domácím prostředím. Nachází se v klidné části Prahy, pouhých 15 minut jízdy do centra města. Najdete zde 29 příjemně zařízených pokojů, vybavených vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), TV, SAT, telefonem. Pro chvíle odpočinku a relaxace jsou zde k dispozici sauna, solárium, bazén, tenisový kurt, krásná zahrada kolem hotelu, bar a restaurace. Mapa.

Absolutum Boutique Hotel **** Praha

www.absolutumhotel.cz

Absolutum hotel je nový boutique hotel v Praze se stylovou restaurací fresh restaurant Salut, barem a wellness studiem. Působí velmi vřelým, přírodním a útulným dojmem. Hotel nabízí pohodlí domova, srdečnost a bezpečnost jak pro VIP hosty, tak i pro obchodní klientelu a také pro turisty. Samozřejmostí je vysokorychlostní WI-FI připojení ve všech prostorách hotelu, faxový servis a další služby jako je například golfová driving range v bezprostřední blízkosti hotelu. Boutique hotel Absolutum má výbornou dopravní dostupnost a vlastní parkoviště. Součástí služeb je inspirativní kuchyně restaurace Salut a nezapomenutelný zážitek ve wellness studiu Infinit. Mapa.