Sběratel.info

Největší sběratelský veletrh ve střední
a východní Evropě

10.- 11. září 2021 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 17
Pro obchodníky již ve čtvrtek (9.9.) od 16 do 19 h a v pátek (10.9.) od 9 h

Registrace do Klanu sběratelů

Děkujeme Vám za Váš zájem o registraci do Klanu sběratelů portálu Sberatel.info

Klan sběratelů sdružuje zájemce o sběratelství, kteří chtějí mít přehled o tom, co se ve světě sběratelství děje. Současně mají možnost zakoupit jako první různé sběratelské rarity a získat volný vstup na sběratelské akce. Klan sběratelů provozuje organizátor mezinárodního veletrhu Sběratel, jež se od roku 1997 koná v Praze. Členství je bezplatné a pro členy z něj nevyplývají žádné závazky. Registraci můžete kdykoliv zrušit.  

RYCHLÁ REGISTRACE DO KLANU ZDE

PO REGISTRACI VÁM AUTOMATICKY PŘIJDE E-MAIL S ODKAZEM NA AKTUÁLNÍ NABÍDKU.

Co vám členství v Klanu sběratelů přinese

1. MOŽNOST ZÍSKAT SBĚRATELSKÉ RARITY A OMEZENÉ NABÍDKY DŘÍVE NEŽ OSTATNÍ

Sběratelské bankovky, vlastní poštovní známky, signované pamětní listy a další originální sběratelský materiál mají členové Klanu sběratelů možnost získat s předstihem a za lepší cenu než ostatní sběratelé. Například pouze pro ně je vyčleněna speciální řada sběratelský bankovek ze série „Zlatá sbírka Václava Zapadlíka“ a „Wild World of Wildlife manželů Knotkových“.

Aktuální nabídka pro členy Klanu sběratelů

2. POUKÁZKU NA VSTUPENKU JEN ZA 1 KČ NA SBĚRATELSKÉ VELETRHY

Dva týdny před začátkem veletrhu obdrží každý člen Klanu sběratelů poukázku v elektronické podobě s číselným kódem. Jednoduše ji vytiskne a na pokladně veletrhu vymění za regulérní vstupenku. Má tak možnost navštívit v průběhu roku v Praze veletrhy Sběratel podzim (10. – 11. 9.), Sběratel jaro (26. – 27. 3.), Šperky a kameny (6. 6.) a Sběratel / Antikvariát (27. – 28. 11.).

3. KAŽDÝ TÝDEN DO E-MAILOVÉ SCHRÁNKY ZPRAVODAJ S NOVINKAMI ZE SVĚTA SBĚRATELSTVÍ

Zpravodaj přináší výběr nejzajímavějších článků z webového portálu sberatel.info, upozornění na termíny důležitých sběratelských veletrhů, akcí a aukcí.

Jeho redaktoři rovněž dávají každý týden v rubrice „Našli jsme za Vás“ dohromady odkazy na všechny zajímavé články týkající se sběratelství, jež se objevily v jiných domácích a zahraničních médiích.

4. SLEVY OD PARTNERŮ VELETRHU SBĚRATEL

Na veletrzích Sběratel vystavuje každý rok přes 300 firem z České republiky i ze zahraničí. Řada z nich poskytuje pouze pro členy Klanu sběratelů zajímavé slevy na své zboží a to nejen v době konání veletrhu, ale také v průběhu celého roku. O nabízených slevách jsou členové Klanu sběratelů informováni v pravidelném týdenním newsletteru.

Registrace do Klanu sběratelů:

Co následuje po Vaší registraci

Po registraci Vám bude emailem zasláno potvrzení registrace s e-mailovou adresou, na kterou Vám bude zasílán pravidelný newsletter a  před veletrhem Sběratel unikátní voucher, který Vás opravňuje k získání vstupenky na veletrh zdarma  a dárku – nikde jinde nesehnatelného sběratelského kalendáříku.