Sběratel.info

Největší sběratelský veletrh ve střední
a východní Evropě

9.- 10. září 2022 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 17
Pro obchodníky již ve čtvrtek (8.9.) od 16 do 19 h a v pátek (9.9.) od 9 h

Registrace do Klanu sběratelů

Děkujeme Vám za Váš zájem o registraci do Klanu sběratelů portálu Sberatel.info

Klan sběratelů sdružuje zájemce o sběratelství, kteří chtějí mít přehled o tom, co se ve světě sběratelství děje. Současně mají možnost zakoupit jako první různé sběratelské rarity a získat volný vstup na sběratelské akce. Klan sběratelů provozuje organizátor mezinárodního veletrhu Sběratel, jež se od roku 1997 koná v Praze. Členství je bezplatné a pro členy z něj nevyplývají žádné závazky. Registraci můžete kdykoliv zrušit.  

 

RYCHLÁ REGISTRACE DO KLANU ZDE

PO REGISTRACI VÁM AUTOMATICKY PŘIJDE POTVRZOVACÍ E-MAIL A DVA TÝDNY PŘED VELETRHEM POUKÁZKA NA VSTUPENKU ZA 1,- KČ


Zde klikněte pro aktuální nabídky pro členy Klanu sběratelů


Co vám členství v Klanu sběratelů přinese

1. POUKÁZKU NA VSTUPENKU JEN ZA 1 KČ NA SBĚRATELSKÉ VELETRHY A K NÍ SBĚRATELSKÝ DÁREK 

Dva týdny před začátkem veletrhu obdrží každý člen Klanu sběratelů poukázku v elektronické podobě s číselným kódem. Jednoduše ji vytiskne a na pokladně veletrhu vymění za regulérní vstupenku. Má tak možnost navštívit v průběhu roku v Praze veletrhy Sběratel podzim, Sběratel jaro, Šperky a kameny a Vánoční veletrh Sběratel .

2. MOŽNOST ZÍSKAT SBĚRATELSKÉ RARITY A OMEZENÉ NABÍDKY DŘÍVE NEŽ OSTATNÍ A ZA NIŽŠÍ CENU

Sběratelské bankovky, vlastní poštovní známky, signované pamětní listy a další originální sběratelský materiál mají členové Klanu sběratelů možnost získat s předstihem a za lepší cenu než ostatní sběratelé. Například pouze pro ně je vyčleněna speciální řada sběratelský bankovek ze série „Zlatá sbírka Václava Zapadlíka“ ,  „Wild World of Wildlife manželů Knotkových“  a “Bájné země filmového plátna“.

Jako členové Klanu sběratelů máte možnost získat nabízené věci nejen dříve než ostatní, ale také za nižší cenu, než jakou mají následně po doplnění na e-shop sberatelshop.cz

3. KAŽDÝ TÝDEN DO E-MAILOVÉ SCHRÁNKY ZPRAVODAJ S NOVINKAMI ZE SVĚTA SBĚRATELSTVÍ

Zpravodaj přináší výběr nejzajímavějších článků z webového portálu sberatel.info, upozornění na termíny důležitých sběratelských veletrhů, akcí a aukcí.

Jeho redaktoři rovněž dávají každý týden v rubrice „Našli jsme za Vás“ dohromady odkazy na všechny zajímavé články týkající se sběratelství, jež se objevily v jiných domácích a zahraničních médiích.

4. SLEVY OD PARTNERŮ VELETRHU SBĚRATEL

Na veletrzích Sběratel vystavuje každý rok přes 300 firem z České republiky i ze zahraničí. Řada z nich poskytuje pouze pro členy Klanu sběratelů zajímavé slevy na své zboží a to nejen v době konání veletrhu, ale také v průběhu celého roku. O nabízených slevách jsou členové Klanu sběratelů informováni v pravidelném týdenním newsletteru.

Registrace do Klanu sběratelů:

Co následuje po Vaší registraci

Po registraci Vám bude emailem zasláno potvrzení registrace s e-mailovou adresou, na kterou Vám bude zasílán pravidelný newsletter a  před veletrhem Sběratel unikátní voucher, který Vás opravňuje k získání vstupenky na veletrh zdarma  a dárku – nikde jinde nesehnatelného sběratelského kalendáříku.