Sběratel.info

Největší sběratelský veletrh ve střední
a východní Evropě

6.- 7. září 2024 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 16
Pro obchodníky již ve čtvrtek (7.9.) od 16 do 19 h a v pátek (8.9.) od 9 h

Otevírací hodiny, vstupné a doprava na výstaviště

Otevírací doba pro návštěvníky:

pátek* a sobota: 10 – 18 hodin

* Pokud chcete nakoupit na veletrhu mezi prvními, můžete ve čtvrtek přijít již ráno od 9 hodin. Je však nutné zakoupit vstupenku pro obchodníky.

Vstupné:

Na veletrhu si můžete nechat bezplatně ocenit vlastní donesené sběratelské předměty nebo ryzost a pravost drahých kovů. Seznam expertů najdete zde.

Doprovodný program veletrhu najdete zde.

Informace o souběžně konaných akcích najdete v menu v levé části stránky.

Dětský koutek s výtvarnou dílnou pro všechny malé návštěvníky

I letos bude postaráno o všechny malé sběratele. Dětský koutek s tradiční přípravkou malých filatelistů, tvůrčí dílničkou a možností přebalení a nakojení dětí letos po celé tři dny veletrhu zajišťuje výtvarný atelier Art Fabrika.

Bankomat

Pokud Vám dojde hotovost, ale váš vyhlédnutý sběratelský kousek by vám „vyfoukl“ někdo jiný, najdete ve vstupní hale univerzální bankomat. Další bankomat je pak ve vestibulu metra Letňany.

Výstaviště PVA Expo Praha – Letňany

Adresa výstaviště:
Beranových 667, 199 00 Praha 9 – Letňany

GPS:
Loc: 50°7’46.54″N,14°30’51.48″E

Jedu Městskou hromadnou dopravou

Nejpohodlnější doprava do areálu výstaviště je linkou metra C do stanice Letňany. Od metra je to pak na výstaviště přibližně pět minut chůze, areál je v pohledové vzdálenosti. Cesta z centra např. od Hlavního nádraží trvá metrem cca 20 minut.

Jedu autem

Výstaviště je napojeno na přivaděč dálnice D8 z Teplic, Drážďan a Berlína, který je součástí pražského rychlostního okruhu. Co zadat do navigace: ulice Beranových 667, nebo GPS souřadnice 50°7’46.54″N,14°30’51.48″E.

Parkovací prostory mají kapacitu až 700 míst uvnitř areálu a 3800 míst v bezprostřední blízkosti výstaviště.  Organizátoři veletrhu Sběratel neprovozují parkoviště ani z něj nemají žádný profit, parkoviště je zcela v režii majitele výstaviště společnosti ABF. 

Letím vlastním letadlem

Sousedící letiště Letňany má statut mezinárodního letiště pro malá letadla. Pro bližší informace o možnostech přistání a parkování letadla se podívejte prosím na  www.letnany-airport.cz. V sobotu, která je tradičně posledním dnem veletrhu, se na letišti pravidelně koná Den letiště Letňany, na kterém mohou návštěvníci z celé republiky vidět různá historická letadla přímo v akci. Vstup na akci je zdarma.