Sběratel.info

Největší sběratelský veletrh ve střední
a východní Evropě

6.- 7. září 2024 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA

Otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 16
Pro obchodníky již ve čtvrtek (5.9.) od 16 do 19 h a v pátek (6.9.) od 9 h

Nabídka po veletrhu Sběratel

JIŽ NELZE OBJEDNAT. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE NA [email protected]

Jediné velké mezinárodní setkání sběratelů v Evropě v roce 2020. Takový titul už bude asi navždy mít 23. ročník mezinárodního veletrhu Sběratel. Ten proběhl navzdory sílící pandemii koronaviru od 11. do 12. září v Praze. Protože se řada sběratelů nemohla veletrhu osobně zúčastnit, nabízíme nyní možnost zakoupit vybraný sběratelský materiál, který měl na veletrhu premiéru, on – line. 

Číslovaný Pamětní list „veletrh Sběratel / Alfons Mucha“ s podpisem výtvarníka a příležitostným razítkem České pošty

Číslovaná edice pamětního listu veletrhu Sběratel, který připomíná, že 23. ročník byl prvním mezinárodním setkáním sběratelů v Evropě po více než půl roce. List je opatřen přítiskovou známkou s kuponem „Alfons Mucha“, která měla na veletrhu premiéru. Jeden z nerealizovaných návrhů Alfonse Muchy na první československou poštovní známku je také hlavním motivem listu. Kresbu laskavě pro tento účel zapůjčilo Poštovní muzeum, z jehož sbírek pochází. Poštovní známka na listu je oražena příležitostným razítkem České pošty „veletrh Sběratel 2020“ , které bylo na veletrhu používáno 11. 9. a signován výtvarníkem Janem Augustou. Ten je autorem grafické úpravy devítibloku s přítiskovými známkami Alfons Mucha. Pamětní list je emitován v počtu 123 kusů, do volného prodeje je uvolněno 100 ks.

Cena: 650,- Kč

Česká pošta představuje na veletrhu Sběratel nové přítiskové známky “Alfons Mucha”. Zleva: Michaela Petrusová, vedoucí přítiskové služby ČP, výtvarník Jan Augusta, Jindřich Jirásek, ředitel veletrhu.

Certifikát autenticity Pamětní list – „veletrh Sběratel / Alfons Mucha“ podepsaný ředitelem veletrhu Sběratel Jindřichem Jiráskem

Abychom předešli budoucím dohadům ohledně pravosti nabízených pamětních listů s podpisem emitovaných veletrhem Sběratel, nabízíme jejich majitelům možnost zakoupení „certifikátu autenticity“, který má shodné číslo jako jejich pamětní list a je stvrzen podpisem ředitele veletrhu Sběratel Jindřichem Jiráskem.

Cena: 100,- Kč

Pamětní list „veletrh Sběratel / Alfons Mucha“ s kašetem veletrhu Sběratel

Pamětní list veletrhu Sběratel, který připomíná, že 23. ročník byl prvním mezinárodním setkáním sběratelů v Evropě po více než půl roce. List nese přítiskovou známkou s kuponem „Alfons Mucha“, která měla na veletrhu premiéru. Jeden z nerealizovaných návrhů Alfonse Muchy na první československou poštovní známku je také hlavním motivem listu. Kresbu laskavě pro tento účel zapůjčilo Poštovní muzeum, z jehož sbírek pochází. List je opatřen kašetem veletrhu Sběratel.

Cena: 350,- Kč

Číslovaný Pamětní tisk „Aero L-39 Albatros“ s podpisem výtvarníka a příležitostným razítkem České pošty

Číslovaný pamětní tisk s obálkou katalogu 23. ročníku veletrhu Sběratel s nalepeným originálem poštovní známky známky „Aero L-39 Albatros“ a příležitostným razítkem České pošty, které bylo na veletrhu používáno 12. 9. Tisk je signován autorem námětu poštovní známky výtvarníkem Petrem Ptáčkem a emitován v nákladu 123 kusů. Do volného prodeje je uvolněno 100 ks.

Cena: 550,- Kč

PODPIS VÝTVARNÍKA V OBRÁZKU MÁ POUZE ILUSTRATIVNÍ CHARAKTER. OD ORIGINÁLNÍHO PODPISU SE LIŠÍ.

Certifikát autenticity “Pamětní tisk – „Aero L-39 Albatros“” podepsaný ředitelem veletrhu Sběratel Jindřichem Jiráskem

Abychom předešli budoucím dohadům ohledně pravosti nabízených pamětních listů s podpisem emitovaných veletrhem Sběratel, nabízíme jejich majitelům možnost zakoupení „certifikátu autenticity“, který má shodné číslo jako jejich pamětní list a je stvrzen podpisem ředitele veletrhu Sběratel Jindřichem Jiráskem.

Cena: 100,- Kč

Pamětní tisk – „Aero L-39 Albatros“ s kašetem veletrhu Sběratel

Pamětní tisk s obálkou katalogu 23. ročníku veletrhu Sběratel s nalepeným originálem poštovní známky známky „Aero L-39 Albatros“ a kašetem veletrhu Sběratel.

Cena: 250,- Kč

Novou výplatní poštovní známku České pošty s motivem legendárního českého letadla „Aero L-39 Albatros“ uvedl na veletrhu její autor, výtvarník Petr Ptáček. Zleva: výtvarník Petr Ptáček, Alice J. Undus, viceprezidentka Aera Vodochody, Martin Holý z odboru známkové tvorby České pošty a Jindřich Jirásek, ředitel veletrhu Sběratel.

Pamětní list „Sběratelé všech zemí spojte se“ s vlastní známkou veletrhu Sběratel a podpisy výtvarníka Romana Sedláka a ředitele veletrhu Jindřicha Jiráska 

Pamětní list k premiéře vlastní známky podzimního veletrhu Sběratel „Sběratelé všech zemí spojte se“. Autorem motivu ve stylu art deco je výtvarník Roman Sedlák, který list společně s ředitelem veletrhu Sběratel signoval. Na listu jsou dvě originální vlastní známky nominále „A“ a příležitostné razítko České pošty používané v den premiéry poštovní známky na veletrhu Sběratel.

Cena: 950,-

“Sběratelé všech zemí, spojte se!”. Parafráze známého hesla je leitmotivem druhé vlastní známky veletrhu Sběratel vydané u České pošty, kterou přišel na veletrh osobně představit její autor, výtvarník Roman Sedlák.

Certifikát autenticity „Pamětní list „Sběratelé všech zemí spojte se“ podepsaný ředitelem veletrhu Sběratel Jindřichem Jiráskem

Abychom předešli budoucím dohadům ohledně pravosti nabízených pamětních listů s podpisem emitovaných veletrhem Sběratel, nabízíme jejich majitelům možnost zakoupení „certifikátu autenticity“, který má shodné číslo jako jejich pamětní list a je stvrzen podpisem ředitele veletrhu Sběratel Jindřichem Jiráskem.

Cena: 100,- Kč

Vlastní známky veletrhu Sběratel „Sběratelé všech zemí, spojte se!“

Set čtyř nových vlastních známek veletrhu Sběratel „Sběratelé všech zemí, spojte se!“ vydaný Českou poštou, který má premiéru na podzimním veletrhu Sběratel.

Cena: 300,- Kč

„Sudoku série“ – vlastní známky veletrhu Sběratel „Sběratelé všech zemí, spojte se!“

Čtyři sety nových vlastních známek veletrhu Sběratel „Sběratelé všech zemí, spojte se!“ vydané Českou poštou seřazené podle tiskových značek, tzv. „sudoku“.

Cena: 1.100,- Kč

Dopisnice poštovní správy OSN – motivy “lev“, “tuleň”, “pelikán”, “osel”

Dopisnice poštovní správy OSN vydané k letošnímu veletrhu Sběratel, kde byly exklusivně v prodeji. Jsou oraženy příležitostným razítkem vytvořeným pro účast na veletrhu Sběratel a kašetem, který připomíná Den OSN, jenž se tradičně slaví na veletrhu.

Cena: 100,- Kč / motiv

Známkový aršík OSN – COVID – 19

Známkový aršík pošty OSN, který reflektuje jarní pandemii koronaviru COVID-19. Aršík bylo možné koupit na veletrhu Sběratel. Aršík s názvem „Jsme v tom společně“ je dílem výtvarnice Rorie Katzové.

Cena: 350,- Kč

Balíček 1

Známkový sešitek České pošty „Jožin z bažin žere Pražáka“, celkem osm poštovních známek nominále B + děkovná karta s motivem automobilu Mercedes-Benz 540 od Václava Zapadlíka tištěná na bankovkovém papíře podepsaná výkonným ředitelem veletrhu Sběratel Petrem Jiráskem + sběratelský kalendářík k letošnímu veletrhu s motivem poštovní známky „Aero L-39 Albatros“. 

Cena: 220,- Kč

Balíček 2

Příležitostný poštovní aršík „Vesmírná architektura“ s nominále 54 Kč, který měl premiéru na veletrhu Sběratel + děkovná karta s motivem automobilu Mercedes-Benz 540 od Václava Zapadlíka tištěná na bankovkovém papíře podepsaná výkonným ředitelem veletrhu Sběratel Petrem Jiráskem + sběratelský kalendářík k letošnímu veletrhu s motivem poštovní známky „Aero L-39 Albatros“. 

Cena: 100,- Kč

Balíček 3

Poštovní známky „Poděkování – hasiči“ a „Poděkování – záchranáři“ obě s nominále B + děkovná karta s motivem automobilu Mercedes-Benz 540 od Václava Zapadlíka tištěná na bankovkovém papíře podepsaná výkonným ředitelem veletrhu Sběratel Petrem Jiráska + sběratelský kalendářík k letošnímu veletrhu s motivem poštovní známky „Aero L-39 Albatros“. 

Cena: 100,- Kč

Sběratelská bankovka „fauna Austrálie“ – série “B”

Sběratelská bankovka s motivem „fauny Austrálie“ z edice sběratelských bankovek „World Bank of Wildlife Libuše a Jaromíra Knotkových“. Jedná se o sérii B, která byla určena přednostně pro členy Klanu sběratelů.

Cena: 200,- Kč

Sběratelská bankovka „fauna Austrálie“ – série “C”

Sběratelská bankovka s motivem „fauny Austrálie“ z edice sběratelských bankovek „World Bank of Wildlife Libuše a Jaromíra Knotkových“. Jedná se o sérii C, která byla určena pro volný prodej na veletrhu Sběratel.

Cena: 200,- Kč

Pamětní tisk „fauna Austrálie“

Pamětní tisk připomínající premiéru sběratelské bankovky z edice sběratelských bankovek „World Bank of Wildlife Libuše a Jaromíra Knotkových“.

Cena: 100,- Kč

0 eurosuvenýr – “Božena Němcová“ 

Nový český “0 eurosuvenýr” s motivem výročí 200. let od narození spisovatelky Boženy Němcové, který měl premiéru na veletrhu Sběratel.

Cena: 150,- Kč

0 eurosuvenýr – “Poklady světové filatelie”

Nový český “0 eurosuvenýr” s motivem listopadového bienále organizace Prestige Philately Club Prague s názvem „Poklady světové filatelie“, který měl premiéru na veletrhu Sběratel.

Cena: 150,- Kč

Memo euro suvenýr – “Český Krumlov”

Druhý český „0 memo euro suvenýr“, který měl premiéru těsně po veletrhu Sběratel. Pro Klan sběratelů je k dispozici 500 ks.

Cena: 100,- Kč

Let Amelie Earhartové – sběratelská bankovka od Mateje Gábriše

Polymerový tisk 20 Dollars 2020, na památku Amelie Earhartové s letadlem Lockheed Vega, se kterým uskutečnila první samostatný let přes Atlantik. Větší část nákladu šla do USA.

Cena: 160,- Kč

Let Amelie Earhartové, kompletní sada pěti sérií – S, A, M, G, U

Polymerový tisk 20 Dollars 2020, na památku Amelie Earhartové s letadlem Lockheed Vega, se kterým uskutečnila první samostatný let přes Atlantik. Jedná se o jedinečnou možnost, mít tak komplet sadu všech 5 sérií se stejným číslem.

Cena: 800,- Kč

Friedrich Nietzsche 20 Billionen Mark 2020 – sběratelská bankovka od Mateje Gábriše

Polymerový tisk Friedrich Nietzsche 20 Billionen Mark 2020, k dispozici posledních 100ks.

Cena: 160,- Kč