SBĚRATEL | Registrace do Klanu sběratelů
OCEŇOVÁNÍ SBÍREK PRÁVNICKÉ RADY JAK ZAČÍT SBÍRAT

Registrace do Klanu sběratelů

DKlan sběratelůěkujeme Vám za Váš zájem o registraci do Klanu sběratelů portálu sberatel.info

CO REGISTRACÍ ZÍSKÁTE? SAMOZŘEJMĚ CELOU ŘADU SBĚRATELSKÝCH VÝHOD!

 

 

Registrace je bezplatná a můžete ji kdykoliv zrušit.

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA PRO ČLENY KLANU SBĚRATELŮ

Tři rarity nejen pro sběratele poštovních známek připravil zpěvák Aleš Brichta 

Sběratelé a fandové legendárního rockera si nyní mohou objednat signovaný pamětní list s poštovní známkou s podobiznou Aleše Brichty, pohlednici se známkou ke zrušené autogramiádě na jarním veletrhu Sběratel a pouze členové Klanu sběratelů pak speciální obálku na pamětní list a kašetem a poštovní známkou „Aleš Brichta“.

Vice o akci zde.

oboje1

 

Sleva na vybrané katalogy MICHEL

michel basketbal

 

Katalogy MICHEL jsou nepostradatelným pomocníkem každého sběratele poštovních známek i obchodníka s filatelií. Největší evropský vydavatel filatelistické literatury nabízí přehled vydaných poštovních známek podle země, ročníku a motivu spolu s jejich cenou už několik desítek let. Katalogy pokrývají většinu světa a dávají tak dohromady přehledný obrázek o tom, co se ve filatelii děje.

Více o nabídce zde.

 

CHYSTANÁ NABÍDKA PRO ČLENY KLANU SBĚRATELŮ

Třetí ze sběratelské série bankovek „Zlatá sbírka Václava Zapadlíka“ s vyobrazením legendárního modelu Isotta Fraschini Tipo 8A

100 korun Zapadlik PRINT.cdr 100 korun Zapadlik PRINT.cdr

 

Bankovka je opět poctou mistrovskému umu jednoho z nejslavnějších portrétistů světa, Václavu Zapadlíkovi. Koncept bankovky je dílem Mateje Gábriše, dnes jednoho nejvyhledávanějších autorů fantaskních bankovek.

Bankovka vychází ve třech sériích – 01, 02 a 03. Série 02 je určena pouze pro členy Klanu sběratelů, kteří si ji mohou zakoupit za nominální cenu 200 Kč, a nelze ji koupit žádnou jinou prodejní cestou. Je tak mimořádně vzácná a její cena na sběratelském trhu rychle roste. Bankovka, jež bude v sérii 02 emitována v počtu 600 kusů, je v nabídce do vyprodání zásob.

Celkem vyjde do roku 2024 dvanáct druhů bankovek s použitím originální kresby automobilu od Václava Zapadlíka, vždy dvě do roka, u příležitosti jarního a podzimního veletrhu Sběratel. Vybrané vozy se objevily poprvé na známkách České pošty, která je vydala v sériích „Světová auta“ a „Česká auta“. Dosud se na bankovkách objevily modely Duesenberg SJ a Škoda 860.

O již vydaných bankovkách si můžete více přečíst zde.

 

Co následuje po Vaší registraci

Po registraci Vám bude emailem zasláno potvrzení registrace s e-mailovou adresou, na kterou Vám bude zasílán pravidelný newsletter a  před veletrhem Sběratel unikátní kód, který Vás opravňuje k získání vstupenky na veletrh zdarma  a dárku – nikde jinde nesehnatelného sběratelského kalendáříku.