Sběratel.info

Die größte
Sammlermesse in
Mittel- und Osteuropa

9.- 10. September 2022, Messegelände PVA EXPO Prag, Öffnungszeiten: Freitag 10 – 18 | Samstag 10 – 17
Für Facheinkäufer schon am Donnerstag (8.9.) von 16 bis 19 Uhr und am Freitag (9.9.) von 9 Uhr

Registrace do Klanu sběratelů

Děkujeme Vám za Váš zájem o registraci do Klanu sběratelů portálu Sberatel.info

Klan sběratelů sdružuje zájemce o sběratelství, kteří chtějí mít přehled o tom, co se ve světě sběratelství děje. Současně mají možnost zakoupit jako první různé sběratelské rarity a získat volný vstup na sběratelské akce. Klan sběratelů provozuje organizátor mezinárodního veletrhu Sběratel, jež se od roku 1997 koná v Praze. Členství je bezplatné a pro členy z něj nevyplývají žádné závazky. Registraci můžete kdykoliv zrušit.  

 

RYCHLÁ REGISTRACE DO KLANU ZDE

PO REGISTRACI VÁM AUTOMATICKY PŘIJDE POTVRZOVACÍ E-MAIL A DVA TÝDNY PŘED VELETRHEM POUKÁZKA NA VSTUPENKU ZA 1,- KČ

 

Zde klikněte pro aktuální nabídky pro členy Klanu sběratelů

 

Co vám členství v Klanu sběratelů přinese

1. POUKÁZKU NA VSTUPENKU JEN ZA 1 KČ NA SBĚRATELSKÉ VELETRHY A K NÍ SBĚRATELSKÝ DÁREK 

Dva týdny před začátkem veletrhu obdrží každý člen Klanu sběratelů poukázku v elektronické podobě s číselným kódem. Jednoduše ji vytiskne a na pokladně veletrhu vymění za regulérní vstupenku. Má tak možnost navštívit v průběhu roku v Praze veletrhy Sběratel podzim, Sběratel jaro, Šperky a kameny a Vánoční veletrh Sběratel

AKTUÁLNĚ ZÍSKÁ KAŽDÝ ČLEN KLANU SBĚRATELŮ VSTUP ZA 1 Kč NA VELETRH ŠPERKY A KAMENY A VÁNOČNÍ VELETRH SBĚRATEL. PLUS KE VSTUPENCE ZDARMA SBĚRATELSKÝ KALENDÁŘÍK. 

2. MOŽNOST ZÍSKAT SBĚRATELSKÉ RARITY A OMEZENÉ NABÍDKY DŘÍVE NEŽ OSTATNÍ A ZA NIŽŠÍ CENU

Sběratelské bankovky, vlastní poštovní známky, signované pamětní listy a další originální sběratelský materiál mají členové Klanu sběratelů možnost získat s předstihem a za lepší cenu než ostatní sběratelé. Například pouze pro ně je vyčleněna speciální řada sběratelský bankovek ze série „Zlatá sbírka Václava Zapadlíka“ a „Wild World of Wildlife manželů Knotkových“.

Jako členové Klanu sběratelů máte možnost získat nabízené věci nejen dříve než ostatní, ale také za nižší cenu, než jakou mají následně po doplnění na e-shop sberatelshop.cz

3. KAŽDÝ TÝDEN DO E-MAILOVÉ SCHRÁNKY ZPRAVODAJ S NOVINKAMI ZE SVĚTA SBĚRATELSTVÍ

Zpravodaj přináší výběr nejzajímavějších článků z webového portálu sberatel.info, upozornění na termíny důležitých sběratelských veletrhů, akcí a aukcí.

Jeho redaktoři rovněž dávají každý týden v rubrice „Našli jsme za Vás“ dohromady odkazy na všechny zajímavé články týkající se sběratelství, jež se objevily v jiných domácích a zahraničních médiích.

4. SLEVY OD PARTNERŮ VELETRHU SBĚRATEL

Na veletrzích Sběratel vystavuje každý rok přes 300 firem z České republiky i ze zahraničí. Řada z nich poskytuje pouze pro členy Klanu sběratelů zajímavé slevy na své zboží a to nejen v době konání veletrhu, ale také v průběhu celého roku. O nabízených slevách jsou členové Klanu sběratelů informováni v pravidelném týdenním newsletteru.

Registrace do Klanu sběratelů:

Co následuje po Vaší registraci

Po registraci Vám bude emailem zasláno potvrzení registrace s e-mailovou adresou, na kterou Vám bude zasílán pravidelný newsletter a  před veletrhem Sběratel unikátní voucher, který Vás opravňuje k získání vstupenky na veletrh zdarma  a dárku – nikde jinde nesehnatelného sběratelského kalendáříku.