Devatenácté Brněnské sběratelské setkání, které pořádá Klub filatelistů Alfonse Muchy. Zahrnuje oblasti filatelie, filokartie, filumenie, numismatiky i notafilie. Akce se uskuteční uskuteční v sále Otakara Motejla.
V Litomyšli zase vzniklo v bývalé prodejně naproti zámeckému pivovaru soukromé Muzeum domečků, panenek a hraček. Tvoří je sbírky litomyšlské lékařky Dobromily Filové. Za téměř 50 let shromáždila rozsáhlou kolekci z Česka a především ze světa.
Muzeum, půjčovna, rarity a vůbec vše co se týká nejslavnějšího východoněmeckého výrobku všech dob.
Drážďany, Německo
Muzeum automobilů Maybach
Maybach ve 30. letech 20. století patřil luxusem i cenou mezi nejprestižnější automobilové značky. Muzeum v německém Neumarktu vlastní přes 10 % všech exemplářů, které se na světě zachovaly.
Neumarkt in der Oberpfalz, Německo
Minipivovar Medl-Bräu Vídeň
Útulný minipivovar s pivnicí pojatou ve starorakouském duchu s výborným pivem i jídelním lístkem. Pro sběratele pivních suvenýrů výborná možnost zakoupit třeba minimini pivní sklenici s logem pivovaru o velikosti 1/8 litru.
Adresa: Linzer Strasse 275