VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Přijďte se podívat na první ročník Retro Garáže, třeba vyhrajete „pincka“!

Sberatel.info

21. listopadu, 2017

Fandové auto a moto veteránů by si neměli nechat ujít novou prodejní výstavu Retro Garáž, která proběhne v sobotu 25. listopadu od 7:00 do 13:00 hod. na výstavišti v Lysé nad Labem. Vedle řady rarit připravili organizátoři i netradiční tombolu s lákavou hlavní cenou – Jawou 21 Pionýr.

Na prvním ročníku Retro Garáže bude k vidění více než 100 moto veteránů, převážně značek Jawa a ČZ, několik desítek youngtimerů a oldtimerů (namátkou závodní speciál Škoda Dakos, Alfa Romeo 75 2.0TS S 1988, Alfa Romeo Giulietta 1300, Triumph Spitfire, Audi 100 C), své služby zde budou prezentovat renovační dílny (Motokenny.cz, Idetic, Mototechnik, Motoservis Ondra, Motodíly Korda a další), čalouníci, lakovny, linkaři a další firmy, které se točí kolem renovace veteránů.

P1080694_wm

Retro Garáž je výstava prodejní, vedle hotových strojů tak bude možné od drobných prodejců nakoupit staré i nové náhradní díly všeho druhu. Na akci se budou prezentovat také veteránské kluby, velkým lákadlem budou určitě nové motocykly Jawa a Indian.

IndianKaždá vstupenka na akci je slosovatelná a lze na ní v tombole vyhrát poukazy jednotlivých renovačních dílen např. na repasi helmy „kokosky“, na linkování motocyklu, na chromování dílů anebo hlavní cenu –  známou Jawu 21 Pionýr.

Více na: http://www.retro-garaz.cz/

JJ, foto: Retro Garáž

VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Sběratelské aukce

 • Bohužel, žádné aukce pro obor numismatika nebyly nalezeny.

VYHLEDAT DALŠÍ AUKCE

Sběratelské akce

Tipy pro sběratele

 • Minipivovar a hotel Belveder s pivovarnickým muzeem

  Přijeďte ochutnat železnorudské pivo do hotelu, jehož majitel je velkým přítelem Klubu sběratelů kuriozit a tím i všech sběratelů.

  Železná Ruda, Plzeňský kraj

 • Muzeum JK Classics

  Muzeum se sbírkou amerických historických automobilů.

  Lužná u Rakovníka, Středočeský kraj

  jkclassics.cz/
 • Muzeum turistických známek

  Muzeum se sbírkou českých turistických známek.

  Janovice u Rýmařova, Moravskoslezský kraj

  https://www.turisticke-znamky.cz/ic-muze...
 • Muzeum tajných spolků

  "Muzeum schraňuje artefakty týkající se tajných spolků, zejména svobodných zednářů, ale i některých dalších. Je to zhruba 700 exponátů, které sesbíral majitel muzea v nejrůznějších zemích Evropy, Spojených států a Latinské Ameriky. Návštěvník uvidí základní dokumenty, certifikáty, diplomy, uniformy nebo obřadní oděvy zednářských spolků i literaturu týkající se ezoterických nauk," vysvětluje průvodce Petr Berka. Podobných muzeí je v celém světě pouze sedm. V rámci výkladu se návštěvník může dozvědět také to, jak do tajných spolků vstoupit. Vstupné do muzea je 150 korun.

  Loket, Karlovarský kraj

VYHLEDAT DALŠÍ TIPY

Štítky