Bohužel, žádné blížící se aukce nebyly nalezeny.
Největší setkání sběratelů poštovních známek, mincí, bankovek a dalšího sběratelstvi ve střední a východní Evropě.
04.09.2026 - 05.09.2026
Praha, Česká republika
https://www.sberatel.inf...Muzeum s numismatickou sbírkou.
České Budějovice, Jihočeský kraj
www.muzeumcb.cz/jihoceske-muzeum/sbirky-...Muzeum se sbírkou tanků a obrněných vozů.
Smržovka, Liberecký kraj
tankysmrzovka.cz/"Muzeum schraňuje artefakty týkající se tajných spolků, zejména svobodných zednářů, ale i některých dalších. Je to zhruba 700 exponátů, které sesbíral majitel muzea v nejrůznějších zemích Evropy, Spojených států a Latinské Ameriky. Návštěvník uvidí základní dokumenty, certifikáty, diplomy, uniformy nebo obřadní oděvy zednářských spolků i literaturu týkající se ezoterických nauk," vysvětluje průvodce Petr Berka. Podobných muzeí je v celém světě pouze sedm. V rámci výkladu se návštěvník může dozvědět také to, jak do tajných spolků vstoupit. Vstupné do muzea je 150 korun.
Loket, Karlovarský kraj
Muzeum se paličkovaných krajek a paliček.
Prachatice, Jihočeský kraj
krajkaprachatice.cz/Maybach ve 30. letech 20. století patřil luxusem i cenou mezi nejprestižnější automobilové značky. Muzeum v německém Neumarktu vlastní přes 10 % všech exemplářů, které se na světě zachovaly.
Neumarkt in der Oberpfalz, Německo
Muzeum, půjčovna, rarity a vůbec vše co se týká nejslavnějšího východoněmeckého výrobku všech dob.
Drážďany, Německo
Útulný minipivovar s pivnicí pojatou ve starorakouském duchu s výborným pivem i jídelním lístkem. Pro sběratele pivních suvenýrů výborná možnost zakoupit třeba minimini pivní sklenici s logem pivovaru o velikosti 1/8 litru. Adresa: Linzer Strasse 275
Vídeň, Rakousko
Muzeum zaměřující se na dějiny pošty, poštovnictví, známek apod.
Bánská Bystrica, Slovensko
www.posta.sk/informacie/postove-muzeum...
