VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Dealeři pozor! Nakupujte na veletrhu Sběratel jako první“ Využijte „odpoledne pro obchodníky“

Sberatel.info

20. července, 2018

Pokud chcete nakoupit na veletrhu Sběratel (7. – 8. září, PVA Expo Praha) mezi prvními, přijeďte už ve čtvrtek 6. září. Po zakoupení „dealerské vstupenky“ v ceně 20 Eur můžete veletrh navštívit dříve než veřejnost, pro kterou je otevřeno do pátku 7. září od 10:00 hod. Více informací najdete zde – https://www.sberatel.info/veletrh-sberatel/odpoledne-pro-obchodniky/

dealers dayPokud chcete nakoupit na veletrhu Sběratel (7. – 8. září, PVA Expo Praha) mezi prvními, přijeďte už ve čtvrtek 6. září. Po zakoupení „dealerské vstupenky“ v ceně 20 Eur můžete veletrh navštívit dříve než veřejnost, pro kterou je otevřeno do pátku 7. září od 10:00 hod. Více informací najdete zde.

VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Sběratelské rozhledy

Sběratelské aukce

  • Bohužel, žádné blížící se aukce nebyly nalezeny.

VYHLEDAT DALŠÍ AUKCE

Sběratelské akce

  • Podzimní veletrh Sběratel

    Největší setkání sběratelů poštovních známek, mincí, bankovek a dalšího sběratelstvi ve střední a východní Evropě.

    04.09.2026 - 05.09.2026

    Praha, Česká republika

    https://www.sberatel.inf...
VYHLEDAT DALŠÍ AKCE

Tipy pro sběratele

  • Poštovní muzeum

    Muzeum se sbírkou poštovních známek.

    Praha, Hlavní město Praha

    https://www.postovnimuzeum.cz/cs...
  • Muzeum Čtyřlístek

    Muzeum se sbírkou komiksů Čtyřlístek.

    Doksy, Liberecký kraj

    muzeum.mksdoksy.cz/
  • Cvokařské muzeum

    Muzeum se sbírkou hřebíků a cvočků.

    Rožmitál pod Třemšínem, Středočeský kraj

    www.staryrozmital.cz/...
  • Muzeum lázeňských pohárků

    "V současné době vystavujeme zhruba 1850 kusů pohárků, které byly vyrobeny mezi lety 1780 a 1960 s tím, že naprostá většina té sbírky pochází z let 1800 až 1945. Vystavujeme je v šesti místnostech celkem na 480 čtverečných metrech," popisuje expozici lázeňských pohárků průvodce Lukáš Lojín. Pohárky jsou převážně porcelánové, ale muzeum ukazuje také pohárky ze skla, cínu, plastu, ze stříbra nebo z kameniny. Návštěva muzea stojí 75 korun.

    Loket, Karlovarský kraj

VYHLEDAT DALŠÍ TIPY

Štítky