VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

The spring Sberatelfair will be an even bigger event this year. We are adding a new hall! The number of exhibitors will grow by a third at this year’s Sberatel fair!

Sberatel.info

24. January, 2020

jarní sběratel ve dvou budováchThe four-star Olympik Hotel will again host the spring Sberatel fair on March 27 and 28. However, it must be noted that it will expand also to the main building of the hotel because of a high level on interest in the event. The visitors will therefore find out that the number of traders from all corners of the world will be increased by a third. The ticket will naturally be valid in both venues. More information about the event here.

VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Sběratelské rozhledy

Sběratelské aukce

  • Bohužel, žádné blížící se aukce nebyly nalezeny.

VYHLEDAT DALŠÍ AUKCE

Sběratelské akce

  • jarní Retro Garáž

    Největší jarní burza motocyklů, automobilů a s nimi spojených řemesel a aktivit.

    28.03.2026 - 28.03.2026

    Lysá nad Labem , Česká republika

    www.retro-garaz.cz
VYHLEDAT DALŠÍ AKCE

Tipy pro sběratele

  • Muzeum domečků, panenek a hraček

    V Litomyšli zase vzniklo v bývalé prodejně naproti zámeckému pivovaru soukromé Muzeum domečků, panenek a hraček. Tvoří je sbírky litomyšlské lékařky Dobromily Filové. Za téměř 50 let shromáždila rozsáhlou kolekci z Česka a především ze světa.

    Litomyšl, Pardubický kraj

  • Muzeum turistických známek

    Muzeum se sbírkou českých turistických známek.

    Janovice u Rýmařova, Moravskoslezský kraj

    https://www.turisticke-znamky.cz/ic-muze...
  • Muzeum klasického knihařství

    Muzeum se sbírkou uměleckých vazeb.

    Rožďalovice, Středočeský kraj

    www.rajman.cz/
  • Muzeum českého karosářství

    Historie karosářství má ve Vysokém Mýtě bohatou tradici. Jejím hlavním představitelem a významným karosářem v našem městě, celém Československu i v zahraničí se stal automobilový designér Josef Sodomka mladší. Byl pokračovatelem rodinné firmy, která se z původní výroby kočárů přeorientovala na produkci špičkových automobilových karoserií. Podnik se pod jeho vedením specializoval nejen na karosování světoznámých značek, ale také na automobily pro významné osobnosti své doby.

    Vysoké Mýto, Pardubický kraj

VYHLEDAT DALŠÍ TIPY

Tags