VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Aukce nabídne unikátní sběratelskou příležitost

Sberatel.info

24. srpna, 2017

Získejte originální dres s podpisem Jaromíra Jágra a jeho spoluhráčů a další sportovní memorabilie v charitativní aukci pro pětiletého Petra Kašpara, který byl vážně zraněn při tragické autonehodě. Konto Bariéry aukci pořádá od 1. do 8. září a draží se opravdové sběratelské rarity! Originální dres s podpisem Jaromíra Jágra a jeho spoluhráčů, tretry Diany Rosolové, cyklistický dres a čepice Jiřího Ježka, dresy fotbalistů Milana Škody a Josefa Hušbauera.

Přímý link na dražbu – https://aukro.cz/uzivatel/kontobariery/nabidky

Mezi dalšími draženými předměty je také zápasový retro dres Poldi Kladno 96 podepsaný všemi hráči a trenéry Rytíři Kladno a dres podepsaný kladenskými volejbalisty. Aukce končí 8. září ve 12:00 hod., symbolický šek s výtěžkem bude předán přímo Péťovi na veletrhu Sběratel v sobotu 9. září ve 13:30 hod.

Výtěž z aukce pomůže pětiletému Péťovi Kašparovi. Život se mu i jeho rodině obrátil vzhůru nohama během jedné vteřiny v roce 2015. Tehdy při návratu z dovolené došlo k tragické autonehodě. Co přesně se stalo, nikdo neví. Péťa i jeho maminka spali. Oba byli ve vážném stavu dopraveni do Motola a Vojenské nemocnice, tatínka se bohužel doktorům zachránit nepodařilo. Následovalo dramatické období, kdy Péťa prodělal sérii operací, během autonehody si poranil míchu v oblasti krčních páteře. Dnes už je z nemocnice doma, s maminkou intenzivně rehabilituje a snaží se rozcvičit ruce.

 

VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Sběratelské aukce

 • Bohužel, žádné aukce pro obor numismatika nebyly nalezeny.

VYHLEDAT DALŠÍ AUKCE

Sběratelské akce

 • IBRA 2021Essen

  Světová výstava poštovních známek

  06.05.2021 - 09.05.2021

  Essen, Německo

  www.IBRA2021.de
VYHLEDAT DALŠÍ AKCE

Tipy pro sběratele

 • Muzeum tajných spolků

  "Muzeum schraňuje artefakty týkající se tajných spolků, zejména svobodných zednářů, ale i některých dalších. Je to zhruba 700 exponátů, které sesbíral majitel muzea v nejrůznějších zemích Evropy, Spojených států a Latinské Ameriky. Návštěvník uvidí základní dokumenty, certifikáty, diplomy, uniformy nebo obřadní oděvy zednářských spolků i literaturu týkající se ezoterických nauk," vysvětluje průvodce Petr Berka. Podobných muzeí je v celém světě pouze sedm. V rámci výkladu se návštěvník může dozvědět také to, jak do tajných spolků vstoupit. Vstupné do muzea je 150 korun.

  Loket, Karlovarský kraj

 • Muzeum hraček

  Muzeum se sbírkou hraček 19. a 20. století.

  Lednice, Jihomoravský kraj

  muzeum-hracek-lednice.cz/...
 • Poštovní muzeum

  Muzeum se sbírkou poštovních kočárů a saní.

  Vyšší Brod, Jihočeský kraj

  https://www.postovnimuzeum.cz/cs/expozic...
 • Muzeum panenek a medvídků

  Muzeum se sbírkou panenek a medvídků od roku 1840.

  Troskovice, Liberecký kraj

  www.muzeumpanenek.cz/...
VYHLEDAT DALŠÍ TIPY

Štítky