VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

TátaFest s ukázkami sběratele flašinetů a lasováním pravého amerického kovboje

Sberatel.info

6. března, 2016

Třetí neděle v červnu patřila popáté oslavě Dne otců, kterou uprostřed města Ústí nad Orlicí na zahradě s hřištěm Jednoty bratrské připravila pro členy rodin bez rozdílu věku Ústecká liga otevřených mužů ve spolupráci s Rodinným centrem Srdíčko pod tradičním názvem TátaFest.

Rytmické zvuky bubnů, které okolí oznamovaly, že se bude něco neobvyklého konat, tentokrát 15. června byly nahrazeny zvuky z dob dávno minulých, a to starými písničkami plynoucími z flašinetu.

A opravdu probíhala nevšední zábava, kterou u příležitosti Dne otců připravila Ústecká liga otevřených mužů s Rodinným centrem Srdíčko. Program tvořily tradiční soutěže a hry počínaje klasickou trampolínou, uměleckým bubnováním do doprovodu reprodukované hudby, střelbou z luku, foukačkou i střelbou ze vzduchovky, kdy se v rukou maminek záhy objevily vystřelené papírové růže, až po sporty téměř bojové se zdoláváním boxerského pytle a zápasu na pneumatikách.

Tam, kde se hry odvíjí pod mužskou taktovkou pochopitelně, nesmí chybět adrenalin. Odvaha a zdatnost se dala prokázat na stromolezení. Možná, že starší ročníky zavzpomínaly, jak v tuto dobu lezly na stromy na třešně, což bylo zde nahrazeno provazovým žebříkem. Toto však vůbec snadné není a tak tatínkové lezení raději přenechali svým ratolestem a asistovali pouze jako poradci a záchrana.

VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Sběratelské aukce

  • Bohužel, žádné aukce pro obor numismatika nebyly nalezeny.

VYHLEDAT DALŠÍ AUKCE

Sběratelské akce

Tipy pro sběratele

VYHLEDAT DALŠÍ TIPY

Štítky