Nejdražší položkou, která se vydražila v internetové aukci bankovek, jež kolovaly na území Čech, Moravy a Slovenska od roku 1762 do současnosti, se ale stala takzvaná vídeňská bankocedule v hodnotě 500 guldenů z roku 1806. Prodala se za 1,38 milionu korun.
Vedle cenných mincí se prodala například Jawa Villiers, Špindlovky, sbírka modelů vagonů a lokomotiv, předměty z pozůstalosti překladatele Jana Kantůrka, deska Divadla Spejbla a Hurvínka, či číslo 1. limitované edice projektu Tří sester a Synů výčepu s názvem František z Braníka.
Nového majitele našla na Aukru například ikonická Praga BD 500 5. série či Jawa 500 OHC z roku 1955. Obě se prodaly za ceny nad půl milionu korun. Radost si udělali ale i sběratelé předmětů z dalších oblastí. Například betlém z roku 1928 se prodal za 62 tisíc korun, vzácné a podepsané dílo Bohumila Hrabala pak za téměř 49 tisíc korun
Pozůstalost legendárního britského rockového zpěváka Freddieho Mercuryho se v několikadenní aukci vydražila za celkem 40 milionů liber (přes 1,1 miliardy korun). Během šesti samostatných aukcí se prodalo všech 1406 položek a téměř za všechny byla zaplacena vyšší než maximální odhadní cena.
Na prvním místě pomyslného žebříčku se ale umístila vzácná novoražba svatováclavských dukátů z roku 1938. Na základě licenčních práv byla tehdy vyražena limitovaná edice 120 kusů pro doplnění numismatických sbírek.
V dubnu našla na Aukru nového majitele údajně nejkrásnější novodobá mince věnovaná založení nového města Pražského, film Vinnetou na 16mm nosiči či sbírka LEGO figurek ze světa Star Wars.
Osobní předměty, včetně ručně psaných textů písní a jevištních kostýmů, budou v září nabídnuty v aukci. Zpěvák skupiny Queen sbírku budoval 30 let a vše uchovával ve svém domě v západním Londýně. Když v roce 1991 zemřel, vše odkázal jedné ze svých nejstarších přítelkyň Mary Austinové.
V březnových aukcích se prodaly investiční stříbrné mince za téměř 900 tisíc korun či tisícikoruny s přetiskem v zajímavé sběratelské postupce. Nového majitele našly rovněž vzácné vltavíny a litografie Jana Saudka. Kuriozitou pak byl prodej 108 výtisků hororových příběhů publikovaných pod názvem Stopy hrůzy.
Pozůstatky masožravého dinosaura staré kolem 67 milionů let bude 18. dubna prodávat švýcarská aukční síň Koller, cenu odhaduje na pět až osm milionů švýcarských franků (122 až 195 milionů Kč).
Zatímco v numismatice se v únoru prodaly na Aukru dukáty z let 1978-1982 či mince ČNB oslavující takzvané kulturní památky technického dědictví, v plně funkčním Citroenu DS 23 Pallas může odjet nový majitel na první jarní vyjížďku. Milovníci umění si přišli na své v aukci pastelu Jana Zrzavého a jeden ze sběratelů knih si koupil 11 děl Jiřího Kulhánka. Třešničkou na dortu pak byla aukce kolekce her Divadla Járy Cimrmana k výročí půlstoletí jeho existence.