VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Snubní prsten Trumpovy druhé ženy byl vydražen v New Yorku

Sberatel.info

19. July, 2016

Snubní prsten s diamantem, který věnoval Donald Trump své druhé manželce, byl ve středu v New Yorku vydražen za 300.000 dolarů (7,3 milionu korun). Prsten získal anonymní kupec při telefonické dražbě. Šperk má podle agentury AP velikost poštovní známky.

Obdarovanou byla herečka a televizní moderátorka Marla Maplesová, kterou si newyorský realitní magnát vzal v roce 1993. Když se o šest let později rozvedli, prodala Maplesová prsten v aukci za 110.000 dolarů. Tehdejší kupec nyní prsten prodal ve stejné aukční síni.

Maplesová po Trumpově boku nahradila jeho první manželku Ivanu Zelníčkovou původem z Československa. S ní se Trump rozvedl v roce 1991 po čtrnáctiletém manželství. Třetí Trumpovou ženou se v roce 2005 stala slovinská modelka Melania Knaussová.

VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Sběratelské rozhledy

Sběratelské aukce

  • Bohužel, žádné blížící se aukce nebyly nalezeny.

VYHLEDAT DALŠÍ AUKCE

Sběratelské akce

  • Podzimní veletrh Sběratel

    Největší setkání sběratelů poštovních známek, mincí, bankovek a dalšího sběratelstvi ve střední a východní Evropě.

    04.09.2026 - 05.09.2026

    Praha, Česká republika

    https://www.sberatel.inf...
VYHLEDAT DALŠÍ AKCE

Tipy pro sběratele

  • Muzeum domečků, panenek a hraček

    V Litomyšli zase vzniklo v bývalé prodejně naproti zámeckému pivovaru soukromé Muzeum domečků, panenek a hraček. Tvoří je sbírky litomyšlské lékařky Dobromily Filové. Za téměř 50 let shromáždila rozsáhlou kolekci z Česka a především ze světa.

    Litomyšl, Pardubický kraj

  • Muzeum hodin

    Muzeum se sbírkou historických hodin a hodinek.

    Karlštej, Středočeský kraj

    www.muzeumhodin.eu/cs/...
  • Muzeum vltavínů

    Muzeum se sbírkou unikátních drahokamů.

    Český Krumlov, Jihočeský kraj

    www.vltaviny.cz/
  • Martina Krupičková – obrazy

    Kouzelné obrazy malířky, kterou fascinuje světlo a perspektiva a má překvapivě vedle tematiky měst a přírody ráda také dopravní prostředky na romantickém hradě v Ledči nad Sázavou. Skvělý tip na výlet pro celou rodinu i sběratele umění! šanci máte od 3. do 30. července.

    Ledeč nad Sázavou , Vysočina

    www.martinakrupickova.com...
VYHLEDAT DALŠÍ TIPY

Tags