VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Nabízíme sběratelům garanci bezpečí i anonymity

Sberatel.info

14. března, 2019

„Dobře zabezpečit” platí v případě budování sbírky stejně jako „dobře nakoupit”. Jednu z možností, jak udržet sbírku v bezpečí prezentoval na jarním veletrhu Sběratel Filip Křeček, ředitel společnosti Prague Safe Deposit, jež nabízí non stop pronájem bezpečnostních schránek v centru Prahy.

Na čem je služba, kterou  Prague Safe Deposit nabízí založena?

Prague Safe Deposit je privátním, tedy nebankovním poskytovatelem bezpečnostních schránek v Praze již od roku 1992.  Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem bezpečnostních schránek od malých schránek (o objemu 2,5l) až po velké trezorové skříně. Nabízíme též oddělenou speciální sekci, kde je možno uskladnit umělecká díla různých velikostí. V místnosti je udržována stálá teplota a vlhkost. Samozřejmostí je samozřejmě 100% ochrana a vícestupňové zabezpečení. Přístup 24 hod. denně, 7 dnů v týdnu,  365 dnů v roce. Přístup do schránky a manipulace s ní tak není nijak časově omezena.

FK

Nabízíte zajímavou garanci anonymity…

Ano, k dispozici je též nemonitorovaná privátní místnost možná k využití – nejen pro manipulaci se schránkou, ale také vhodná pro potenciální obchodní jednání. Garantujeme anonymitu vůči ČNB, policii a úřadům, neboť nepodléháme regulaci. Na recepci je též 24 hodin denně přítomný službu konající Account Manager, který mluví nejen česky, ale také anglicky a rusky. A je připraven pomoci s čímkoliv – vždy pokud je potřeba. Jinak do návštěvy schránky nikterak nezasahuje a ani se na ni nepodílí. Klienta nikam nedoprovází, ani nijak jinak nemonitoruje manipulaci se schránkou.

Jaké výhody Prague Safe Deposit nabízí oproti běžným domácím trezorům?

Jak víme, obecná kriminalita roste neustále a i když bude domácí trezor mít zabezpečení na úrovni – je jen otázkou času se k obsahu dostat – pokud se zloděj pro to rozhodne. Jen za polovinu loňského roku bylo vykradeno na více než 10.000 domů a bytů. Oproti tomu prostor bezpečnostních schránek je neustále monitorován a má několikanásobné zabezpečení na úrovni bank. Mimochodem  Prague Safe Deposit sídlí v centru Prahy v objektu Kolowratského paláce – v privátníchsklepních  místnostech skrytých zrakům kolemjdoucích pohybujících se v ulici Na Příkopě. Jedná se o prostory, kde sídlila před válkou banka a kde měla trezory – tudíž  se jedná opravdu o „nedobytný prostor“. Proto investice v řádu stovek korun měsíčně jistě vynahradí neustálý stres a obavu „co kdyby“. Zejména v období dovolené nebo delší obchodní cesty je tato obava jistě oprávněná.

Jak mohou služby Prague Safe Deposit nejlépe využít sběratelé?

K dispozici máme celou škálu velikostí bezpečnostních schránek od malých krabiček  až po velké skříně. Záleží tedy, co by si sběratel přál uložit a za jakým účelem a taktéž na jak dlouho. Samostatnou kapitolou je speciální prostor, kde je možné umístit velká umělecká díla. Jinak ve všech prostorách je udržována stálá teplota a vlhkost a jsou samozřejmě zabezpečeny vícestupňovým zabezpečením a monitorovacím zařízením.

SONY DSC

SONY DSC

Jakou poskytujete majitelům uložených věcí garanci?

Prostor je monitorován prostřednictvím kamer. Dále je napojen na pult centralizované ochrany. Schránky jsou umístěny v suterénním prostoru, kde před válkou sídlila banka. Prostor je bez oken s jedinou přístupovou cestou, která je striktně zabezpečena. Přístup do prostoru je umožněn jen vlastníkovi schránky (nebo držitelem autorizovanou osobou) prostřednictvím magnetické  vstupní karty, která je chráněna přístupovým kódem, který zná pouze držitel. Přímo do bezpečnostní schránky je možné se dostat pouze prostřednictvím unikátního certifikovaného bezpečnostního klíče, který vlastní pouze a jenom vlastník schránky (a ani PSD nemá k dispozici záložní). Trezorové skříně byly instalovány švédskou společností  GUNNEBO, která je světovým lídrem v produkci bezpečnostních zařízeních v nejvyšší možné třídě zabezpečení a ochraně proti vnějším vlivům již od roku 1793.

Můžete uvést modelový příklad uložení například mincí nebo poštovních známek v optimální cenové variantě?

Pro uložení mincí nebo známek není dle mého názoru potřeba nikterak velká schránka. Postačí určitě nejoblíbenější velikost u našich klientů o velikosti 250 x 450 x 30 mm nebo 250 x 450 x 60 mm kde standardní ceny začínají od 549,- Kč měsíčně bez DPH (při době sjednání na standardní dobu  12 měsíců – i když samozřejmě nabízíme možnost pronájmu na kratší dobu –  již od jednoho dne. Někomu by mohla vyhovovat i naše nejmenší schránka o velikosti 2,6 l, která je ještě cenově výhodnější.

V  rámci specializovaných akcí je možno schránku pronajmout s bonusem až šesti měsíců zdarma. K otevření schránky je pak třeba pouze doklad totožnosti, dostavit se k nám do Prague Safe Deposit na adresu Na Příkopě 17 a podepsat standardní smlouvu o pronájmu.  Během max. 20 minut je vše vyřízeno.

Více na www.praguesafedeposit.com

JJ, foto Prague Safe Deposit

 

 

 

VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Sběratelské aukce

 • Bohužel, žádné blížící se aukce nebyly nalezeny.

VYHLEDAT DALŠÍ AUKCE

Sběratelské akce

 • Dubai International Money Fair

  První ročník veletrhu numismatiky.

  19.04.2024 - 21.04.2024

  Dubaj, Spojené arabské emiráty

  www.di-mf.com
 • Retro Garáž

  Největší jarní burza dílů pro veterány spojená s aukcí.

  27.04.2024 - 27.04.2024

  Lysá nad Labem, Česká republika

  www.retro-garaz.cz
 • Casino 2000 – Salon des Collectionnneurs – Luxembourg

  Mezinárodní akce zaměřená na bankovky, mince, medaile, poštovní známky a pohlednice.

  28.04.2024 - 28.04.2024

  Mondorf-les-Bans, Lucembursko

 • World Congress Collectors of Paris

  Mezinárodní setkání sběratelů mincí, bankovek, poštovních známek, pohlednic ad.

  26.04.2024 - 28.04.2024

  Paříž, Francie

  www.cmc-paris.com
VYHLEDAT DALŠÍ AKCE

Tipy pro sběratele

 • Severočeské muzeum

  Muzeum se sbírkou hudebních automatů a strojků.

  Liberec, Liberecký kraj

  www.muzeumlb.cz/
 • Muzeum motocyklů Jawa

  Muzeum se sbírkou historických motocyklů.

  Rabakov u Mladé Boleslavi, Středočeský kraj

  www.jawa-muzeum.cz/
 • Minipivovar a hotel Belveder s pivovarnickým muzeem

  Přijeďte ochutnat železnorudské pivo do hotelu, jehož majitel je velkým přítelem Klubu sběratelů kuriozit a tím i všech sběratelů.

  Železná Ruda, Plzeňský kraj

 • Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě

  Muzeum s rozmanitou víceoborovou působností. Jeho zájem se kromě jiného orientuje i na prostředí raně průmyslového období regionu, především na fenomenální karosářskou dílnu Josefa Sodomky. Důsledkem tohoto zájmu je nedávné zrestaurování unikátního vozu Aero 50 Dynamik a jeho zařazení do sbírek muzea.

  Vysoké Mýto, Pardubický kraj

  https://www.muzeum-myto.cz/cs...
VYHLEDAT DALŠÍ TIPY

Štítky