VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Přijďte na křest nové Tatry 603!

Sberatel.info

16. října, 2017

Zajímavou sérii poštovních známek s názvem „Retro doprava“ vydává tento týden Česká pošta. Námětem je kompozice s historickou Tatrou 603 čekající na železničním přejezdu při průjezdu lokomotivy. Autorem známky je výtvarník Petr Ptáček, jehož podpis můžete získat během autogramiády, která bude provázet křest známky ve středu 18. 10. od 15:00 hod. na Hlavní poště Praha 1 v Jindřišské ulici.

letisteTiskový list s vyobrazením dobového letiště a různých retro dopravních prostředků obsahuje devět známek a dvanáct kupónů, které jsou u části nákladu prázdné a jsou určeny pro přítisky s motivem podle přání zákazníka.

 

 

 

 

 

 
tatra 2Tatra 603 se neobjevuje na poštovní známce poprvé. Fandové značky vědí, že povedená známka vyšla už v roce 1958 a jejím autorem byl František Hudeček.  Tehdy byla její nominální hodnota 80 haléřů. „Nová stará“ Tatra 603 na známce stojí 16 Kč a poslat ji můžete po vnitrostátních cestách se zásilkou do 50 g.

 

 

 

 

 

 

JJ, foto a více info na: http://expo-net.blogspot.cz/

VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Sběratelské aukce

 • Bohužel, žádné blížící se aukce nebyly nalezeny.

VYHLEDAT DALŠÍ AUKCE

Sběratelské akce

 • Heulos burza Jihlava

  Bleší trh všech věci.

  20.07.2024 - 20.07.2024

  Jihlava, Česká republika

  https://www.burzajihlava...
 • Mezinárodní veletrh Sběratel

  26. ročník mezinárodního veletrhu poštovních známek, mincí, bankovek, pohlednic, minerálů a dalšího sběratelství. Největší setkání sběratelů ve střední a východní Evropě. Více než 220 vystavovatelů z 35 zemí a 10 000 návštěvníků z celého světa. Možnost nechat si zdarma ocenit vlastní sbírky od nezávislých znalců z profesních organizací jako je Svaz českých filatelistů nebo Česká numismatická společnost.

  06.09.2024 - 07.09.2024

  Praha, Česká republika

  www.sberatel.info/podzim...
 • Trading Expo & Alternativní investice

  Profesionálové a špičkoví odborníci v různých investičních oblastech mají za úkol na konferenci Trading Expo & Alternativní investice představit svůj obor zájemcům o alternativní investice tak, aby vzbudili jejich pozornost a přispěli k jeho popularizaci. A jejich rady a postřehy budou, vzhledem k aktuální inflační vichřici, letos o to cennější. O čem se bude mluvit? Poštovní známky, mince, nemovitosti, veteráni, drahé kovy, drahé kameny a další…

  07.09.2024 - 07.09.2024

  Praha, Česká republika

  www.tradingexpo.cz
 • Vinyl & Stereo Expo

  Největší podzimní akce pro sběratele vinylových desek, CD, kazet a hudebních memorabilií. Veletrhu se účastní prodejci z České republiky i ze zahraničí, například z Německa, Rakouska nebo Francie, kteří do Prahy stejně jako v minulých letech přivezou špičkový sběratelský materiál, raritní desky nebo signovaná alba. Součástí akce je také speciální sekce věnovaná jen metalové hudbě Rock & Metal Market.

  06.09.2024 - 07.09.2024

  Praha, Česká republika

  www.vinylexpo.cz
VYHLEDAT DALŠÍ AKCE

Tipy pro sběratele

VYHLEDAT DALŠÍ TIPY

Štítky