VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Skylanders SuperChargers je příjemným spojením sběratelství s hrou

Sberatel.info

6. března, 2016

Za poslední roky se rozšířil fenomén sběratelských figurek doprovázejících hry či filmy. Vývojáři z herního průmyslu tedy využili šance a začali vyvíjet tituly, které toto kloubí dohromady. Jedním z oněch titulů jsou i zajetí Skylanders, u kterých jsme si mohli vyzkoušet jejich poslední přírůstek s podtitulem SuperChargers, do kterého přicházejí konečně i vozidla.

S postavičkami, které doplňují či mění hratelnost, se roztrhl pytel. Dokonce i Nintendo se svými amiibo figurkami vycítilo příležitost a propojuje s nimi všechny své známé značky. Skylanders se však nyní vyvíjí a přichází s dávkou vozidel a kvůli nim také přizpůsobeným novým dílem.

Ústřední zlosyn jménem Kaos ovládá všechny portály a vyhrožuje hrdinům, že je všechny vyhostí ze světa Skyland. Ti však nyní, i za pomoci nových vozidel, se musí pokusit zmařit jeho ďábelské plány a opět zachránit zdejší svět.

Ukázka ze hry Skylanders Superchargers

Ukázka ze hry Skylanders Superchargers

FOTO: archív tvůrců

Základní prvky hratelnosti však zůstávají stejné, jako tomu je u předchozích dílů. Hráč má ke konzoli přes USB port připojen tzv. portál, na který vkládá figurky, které chce ovládat. Každá z nich má samozřejmě různé typy útoků, a tak je lze střídat za běhu podle situace, na kterou se daný Skylander hodí.

Nyní však na portál mohou položit i vozidlo, které se okamžitě přesune do hry. V základním balíčku hry se nachází pozemní automobil Hot Streak, takže hráč s ním má možnost vstoupit pouze do úrovní, které se odehrávají na pevnině. Pro odemknutí vzdušných či vodních úrovní tak potřebuje příslušnou ponorku či stíhačku.

Ukázka ze hry Skylanders Superchargers

Ukázka ze hry Skylanders Superchargers

FOTO: archív tvůrců

V nabídce jsou však také vrtulníky nebo tanky. Dalším okořeněním je to, že pokud hráč spojí určitou postavičku s k ní vhodným vozidlem, tak vytvoří tzv. supercharged kombo, kdy vozidlo je silnější a má jinou podobu.

VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Sběratelské aukce

  • Bohužel, žádné aukce pro obor numismatika nebyly nalezeny.

VYHLEDAT DALŠÍ AUKCE

Sběratelské akce

Tipy pro sběratele

VYHLEDAT DALŠÍ TIPY

Štítky